Kolekcje sprzętowe forumowiczów

Wszystko razem
ODPOWIEDZ
Staszek60
Posty: 297
Rejestracja: 10 sie 2015, 17:21
Gramofon: Już Akai ap206c
Lokalizacja: Śląsk

Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1156

Post autor: Staszek60 »

Regsoft pisze:Niby konkretnie ale to przecież niemal młodzieniec i do tego z wyższych sfer ! :D
Mam go od tego samego człowieka /kolegi/ od którego mam Akai oraz te klocki Denona . Cambridge leżakował u niego kilka lat w szafie /w kartonie ze wszelkimi dokumentami :clap: / . Nie można powiedzieć o wzmacniaczu że to "nówka" ale ........... nie napracował się ,o nie .
Kolega ma w szafie jeszcze CD Cambridga ;) .
Winylowy wariat
Awatar użytkownika
Regsoft
Posty: 6379
Rejestracja: 05 wrz 2015, 17:20

Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1157

Post autor: Regsoft »

Staszek60 pisze:Kolega ma w szafie jeszcze CD Cambridga
W zasadzie to już jest TWÓJ CD :lol:
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1158

Post autor: pan_winyl »

Design nie mój, ale fajny wzmacniacz z tego co posłuchałem niedawno. Pozazdrościć :)
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15110
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1159

Post autor: darkman »

A jaki to model CD CA ?
Staszek60
Posty: 297
Rejestracja: 10 sie 2015, 17:21
Gramofon: Już Akai ap206c
Lokalizacja: Śląsk

Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1160

Post autor: Staszek60 »

Nie wiem !!
Przepraszam że dopiero dzisiaj odpisuję ale właśnie wróciłem z pewnego miejsca gdzie nie za bardzo kontaktowałem ;)
Winylowy wariat
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1161

Post autor: KUTI »

pan_winyl pisze: ciekawy jestem tylko jakie paczki są pod to podpięte(ale pewnie ak poszukam na forum to znajdę :)
pan_winyl paczki to żadna tajemnica, cały czas jeszcze są podpięte Tannoye Mercury M3... wiem, że dupy nie urywa i myślę o ich zmianie już od dłuższego czasu.
Brakowało koncepcji z powodu braku możliwości podłączenia i sprawdzenia czegoś we własnym systemie. Myślę, że za jakiś czas sprawa się wyklaruje, przynajmniej mam taką nadzieję ;) Mogę podrzucić linka, bo sprawdzałem właśnie nową płytę z blusem....https://www.youtube.com/channel/UCiGW-x ... tdtdv5tLsA
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1162

Post autor: Acia »

KUTI pisze:
pan_winyl pisze: ciekawy jestem tylko jakie paczki są pod to podpięte(ale pewnie ak poszukam na forum to znajdę :)
pan_winyl paczki to żadna tajemnica, cały czas jeszcze są podpięte Tannoye Mercury M3... wiem, że dupy nie urywa i myślę o ich zmianie już od dłuższego czasu.
Brakowało koncepcji z powodu braku możliwości podłączenia i sprawdzenia czegoś we własnym systemie. Myślę, że za jakiś czas sprawa się wyklaruje, przynajmniej mam taką nadzieję ;) Mogę podrzucić linka, bo sprawdzałem właśnie nową płytę z blusem....https://www.youtube.com/channel/UCiGW-x ... tdtdv5tLsA
Same auta słychać:) Ja chcę te kolumny:)
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1163

Post autor: KUTI »

Acia pisze: Same auta słychać:) Ja chcę te kolumny:)

Wiem, że słychać.... mieszkam przy dość ruchliwej ulicy. Celowo nie robiłem głośno, ostatnio walczyłem z sąsiadem ;) który słucha tylko rąbanki, a w szczególności jak się zjara.
Acia jeśli chcesz zmiany kolumn, to raczej nie w ten model, a najlepiej sprawdzić to u siebie. Tannoye mieli fajne konstrukcje, jak pisałem te dupy nie urywają. Kupiłem je parę lat temu, żeby tylko coś grało....
Ostatnio zmieniony 25 lis 2015, 21:07 przez KUTI, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1164

Post autor: Acia »

KUTI pisze:
Acia pisze: Same auta słychać:) Ja chcę te kolumny:)

Wiem, że słychać.... mieszkam przy dość ruchliwej ulicy. Celowo nie robiłem głośno, ostatnio walczyłem z sąsiadem ;) który słucha tylko rąbanki, a w szczególności jak się zjara.
Acia jeśli chcesz zmiany kolumn, to raczej nie w ten model, a najlepiej sprawdzić to u siebie. Tannoye mieli fajne konstrukcje, jak pisałem te dupy nie ukrywają. Kupiłem je parę lat temu, żeby tylko coś grało....
U mnie niestety też same auta słychać a tannoye mi się wizerunkowo bardzo podobają:) Ale szukam dalej,nadal.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41511
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1165

Post autor: Wojtek »

Same auta słychać u was? Znakiem tego, oszczędzacie swój sprzęt i słuchacie zbyt cicho :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1166

Post autor: KUTI »

Wojtek pisze:Same auta słychać u was? Znakiem tego, oszczędzacie swój sprzęt i słuchacie zbyt cicho :morda:
Oszczędzam tylko kota :liar: no fakt, wyszło z d..y bo za cicho, stanąłem za daleko i telefon zebrał za dużo z otoczenia (angielskie sash Windows ) są cudownie szczelne, nawet nie trzeba wietrzyć :morda:
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1167

Post autor: Acia »

KUTI pisze:
Wojtek pisze:Same auta słychać u was? Znakiem tego, oszczędzacie swój sprzęt i słuchacie zbyt cicho :morda:
Oszczędzam tylko kota :liar: no fakt, wyszło z d..y bo za cicho, stanąłem za daleko i telefon zebrał za dużo z otoczenia (angielskie sash Windows ) są cudownie szczelne, nawet nie trzeba wietrzyć :morda:
heh, mam dokładnie ten sam problem ale już niedługo! Ja nie mogę słuchać za głośno bo skargi ludzie w bloku piszą, na razie dostałam pogróżki, że pies ujada całą dobę co nie jest prawdą więc nie wiem co będzie jak głośniej muzę dam. Swojego czasu odgryzałam się tak sąsiadom,którzy do 7 rano imprezowali a ja wtedy im puszczałam BeeGees:)
Awatar użytkownika
Michal35
Posty: 1672
Rejestracja: 04 maja 2014, 21:58
Lokalizacja: pomorskie

Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1168

Post autor: Michal35 »

Acia pisze:że pies ujada całą dobę
Pies z kotem pod jednym dachem?
Gramofon: Sony PS-X 60, AT 440 Mlb, AT 33ML i wiele innych
Nuda dual mono.
Hitachi HMA 7500 + HCA 7500 MK II
Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
KUTI
Posty: 883
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:52
Lokalizacja: Essex

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1169

Post autor: KUTI »

Acia pisze:Swojego czasu odgryzałam się tak sąsiadom,którzy do 7 rano imprezowali a ja wtedy im puszczałam BeeGees:)
W takim przypadku u mnie zawsze leci Ludovico Einaudi, Mozart, trochę jazzu, a na dokładkę Depeche Mode lata 80's. Wiem, że sąsiad nie strawi żadnego z tych gatunków, a i cicho wtedy nie gram :morda:
Angielskie budownictwo to porażka w porównaniu do polskiego standardu, a tym bardziej budynki pod wynajem, gdzie często ścianka działowa to tylko dwie płyty k/g bez żadnej izolacji akustycznej.
Luxman PD-444, ANK / ASR Emitter I HD, KEF 107
Luxman PD-441/PD-121, Luxman M-03/C-03
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#1170

Post autor: Acia »

Michal35452 pisze:
Acia pisze:że pies ujada całą dobę
Pies z kotem pod jednym dachem?
Michał są dwa psy i kot:) Jakoś żyjemy, jeden jest bardzo wrażliwy na muzykę i nie mogę przy niej słuchać Prince'a czy Portishead:) Kotu wszystko jedno.Tylko ta sierść na całym sprzęcie i na płytach:/
ODPOWIEDZ