Audiobooki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wlodekg0
Posty: 128
Rejestracja: 15 lis 2014, 19:44

Audiobooki

#1

Post autor: wlodekg0 »

Widzę że są filmy książki, nie może zatem zabraknąć audiobooków :) Od jakichś dwóch lat słucham namiętnie na przemian z muzyką. Dziennie poświęcam na nie średnio 6 godzin :) moja praca umożliwia mi to :) Osobiście polecam tzw. słuchowiska, niż standartowe audiobooki ( chociaż i te są ciekawe) . Polecam ! Szczególnie Sapkowski jest kapitalnie zrealizowany, cykl Wiedźmiński, a Trylogia husycka to wogóle mistrzostwo świata ! Blade Runner, Gra o tron, Karaluchy....naprawdę fajna sprawa jak ktoś ma mało czasu na czytanie :) Ostatnio nawet są realizowane komiksy np. Kajko i Kokosz, Thorgal. Warto posłuchać.
WinylowaPanna
Posty: 10
Rejestracja: 18 sty 2017, 12:22

Re: Audiobooki

#2

Post autor: WinylowaPanna »

Audiobooki ogólnie są super, ja kocham książki, ale jeśli ktoś nie ma na nie czasu to tez jakiś sposób na pogłębianie wiedzy czy po prostu chwilę przyjemności. No i "znanych głosów" można w ten sposób posłuchać;-).
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Audiobooki

#3

Post autor: klin »

wlodekg0 pisze: Polecam ! Szczególnie Sapkowski jest kapitalnie zrealizowany, cykl Wiedźmiński, a Trylogia husycka to wogóle mistrzostwo świata ! Blade Runner, Gra o tron, Karaluchy....
:handgestures-thumbup:
Też je wszystkie przerabiałem i również polecam! Ja słucham głównie w czasie biegania ;)
wlodekg0 pisze: statnio nawet są realizowane komiksy np. Kajko i Kokosz, Thorgal. Warto posłuchać.
Tych się trochę boję bo nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić ale spróbuję...
Awatar użytkownika
AndrzejLbn
Posty: 22
Rejestracja: 18 gru 2016, 16:56

Re: Audiobooki

#4

Post autor: AndrzejLbn »

Też słucham od dłuższego czasu. Dojeżdżam do pracy autem, dzięki audiobookom 'przerobiłem' już kilkadziesiąt książek. Wszystko co wyszło Sapkowskiego i Jo Nesbo. Z ostatnich mogę polecić "Stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął" - Jonas Jonasson i "Pielgrzym" - Terry Hayes.
Właśnie jestem w trakcie zgrywania na telefon Ojca Chrzestnego ;)
Awatar użytkownika
Hiper86
Posty: 1274
Rejestracja: 13 maja 2017, 22:32
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Wrocław

Re: Audiobooki

#5

Post autor: Hiper86 »

Ja z racji zatrudnienia, dużo jeżdżę, radio trochę znudziło( nawet kochana Trójka), przeszedłem na Audiobooki(Audioteka), przerabiam teraz Grę o Tron, i jakoś zacząłem szybciej docierać do punktów docelowych:)

Później mam zamiar wziąć się za Jo Nesbo.
Kenwood KP-990+Denon 103r +NUDAmini+Snell E III+ LAR IA 30mK2 +Rotel RCD 955
wojtekko
Posty: 20
Rejestracja: 10 lis 2020, 19:41

Re: Audiobooki

#6

Post autor: wojtekko »

Ja męczę audiobooki podczas jazdy na rowerze. Jeśli lubicie fantasy to polecam cykl demoniczny (1 tom - Malowany Człowiek)
Awatar użytkownika
Damian_DILL
Posty: 69
Rejestracja: 16 wrz 2012, 20:04
Gramofon: Saba PSP-250
Lokalizacja: Prypeć

Re: Audiobooki

#7

Post autor: Damian_DILL »

Nieco odświeżę temat, jako że w najbliższym czasie zaczynam nocną zmianę, a na czytanie fizycznych książek nie mogę sobie pozwolić chciałem ponownie przypomnieć sobie pozycje książkowe które czytałem jako nastolatek. Jak aplikację polecacie do audiobooków na Androida?
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Audiobooki

#8

Post autor: klin »

Najlepsza apka, jak dla mnie, to ta od audioteki. Od razu kupujesz i słuchasz... :)
Doman
Posty: 584
Rejestracja: 30 sie 2021, 15:03
Gramofon: Hitachi HT-354
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Audiobooki

#9

Post autor: Doman »

Empik Go też jest spoko, jest już sporo czytników które je obsługuje i działa to ok no i jako aplikacja. kiedyś pamiętam był chomikuj i tam też była duża baza audiobooków.
Hitachi HT-354, Nordmende LB550, Kenwood KR-V75R, Nikko NA 390 II, Nikko NT 790
Awatar użytkownika
Damian_DILL
Posty: 69
Rejestracja: 16 wrz 2012, 20:04
Gramofon: Saba PSP-250
Lokalizacja: Prypeć

Re: Audiobooki

#10

Post autor: Damian_DILL »

Czy aplikacja Audioteka odtwarza tylko zakupione u nich audiobooki czy również z pliku?

Edit

Już sprawdziłem, niestety ale aplikacja Audioteka odtwarza tylko pliki z ich bazy. Nawet wrzucając pliki książki audio do folderu gdzie są pozostałe niestety aplikacja ich nie widzi. :?
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Audiobooki

#11

Post autor: klin »

Wydaje mi się, że tylko te zakupione u nich.
Awatar użytkownika
Damian_DILL
Posty: 69
Rejestracja: 16 wrz 2012, 20:04
Gramofon: Saba PSP-250
Lokalizacja: Prypeć

Re: Audiobooki

#12

Post autor: Damian_DILL »

Znalazłem aplikację Smart AudioBook Player, wydaje mi się że jest to czego szukałem, po testuje.
ODPOWIEDZ