Telewizor z wifi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wb83
Posty: 160
Rejestracja: 08 sty 2012, 18:01
Lokalizacja: Łódź

Telewizor z wifi

#1

Post autor: wb83 »

Wiecie jak najprościej skonfigurować telewizor z wifi z routerem? Telewizor LG router D-link DIR 300. Co trzeba kupić jak podłączyć itd
Awatar użytkownika
Kusma
Posty: 354
Rejestracja: 12 gru 2011, 22:32
Lokalizacja: Chełm, lubelskie

Telewizor z wifi

#2

Post autor: Kusma »

nic, oprogramowanie lg jest proste jak budowa cepa - u mnie to sie ograniczylo do klikniecia polacz z siecia oraz wybierz automatyczne ip - ewntualnie recznie wpisac maske i dns to zalezy od ustawien routera, jesli masz siec na haselko to telewizor poprosi o haslo i juz - chyba ze masz router ustawiony na reczne przydzielanie ip
Nie bulwersuj się tak forumowiczu... to tylko moja subiektywna opinia :D
Awatar użytkownika
Micke
Posty: 209
Rejestracja: 04 paź 2011, 21:40

Telewizor z wifi

#3

Post autor: Micke »

Jest jeszcze taka opcja że jak coś tutaj idzie nie jak bułka z masłem to telewizor jest Wi-Fi Ready, co oznacza że "Telewizor jest gotowy aby podpiąć do niego odbiornik wi-fi" Tak przynajmniej jest w moim Sony, który z tego właśnie powodu z internetem łączy się po kablu.
Awatar użytkownika
wb83
Posty: 160
Rejestracja: 08 sty 2012, 18:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Telewizor z wifi

#4

Post autor: wb83 »

Micke pisze:Jest jeszcze taka opcja że jak coś tutaj idzie nie jak bułka z masłem to telewizor jest Wi-Fi Ready, co oznacza że "Telewizor jest gotowy aby podpiąć do niego odbiornik wi-fi" Tak przynajmniej jest w moim Sony, który z tego właśnie powodu z internetem łączy się po kablu.

Dokładnie muszę się zaopatrzyć w adapter Wi-Fi
ODPOWIEDZ