Ale jaja !!!!!

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Ale jaja !!!!!

#586

Post autor: KasparHauser »

A jednak przemówił :D .
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ale jaja !!!!!

#587

Post autor: esdarek »

misienka2008 pisze:Przede wszystkim wprowadzasz w blad mniej doswiadczonych nie tylko tutejszych czlonkow ale rowniez tylko czytajacych to Forum.
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Strasznie chaotyczne zdanie. Do tego brak znaków diakretycznych i przestankowych.

misienka2008 pisze:Wszystkim tlumaczyles, ze popelniles blad? Dales moze ogloszenie w jakiejs gazecie ogolnokrajowej? Nawet o ile sie orientuje nie sprostowales tego rowniez na Forum. To, ze tlumaczyles to licytujacym to troche za malo.
Jeśli Cię zmylił mój błąd to przepraszam jeśłi jednak go odkryłaś to dlaczego nie powiadomiłaś mnie o nim? Przecież to zwykły ludzki odruch-pomagać innym.

misienka2008 pisze:Pochlebiam sobie, ze nasze zarty uswiadomily innym co sie dzieje. Troche pokory by sie przydalo. I zmien sobie Gramofana na Grafomana.
Zapewne chciałaś napisać ,że "pochlebia mi to". Wyszło, że sobie pochlebiasz. No jak nie ma kto to i sobie można pochlebiać :lol:

Gramofan mi się bardzo podoba ,a grafoman-no cóż może bardziej pasuje do kogoś ,kto nie potrafi pisać i to zarówno pod kątem treści jak i formy.
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Ale jaja !!!!!

#588

Post autor: esdarek »

No przemówił,a wszyscy myśleli źe się rozpłączę? :lol:
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Ale jaja !!!!!

#589

Post autor: misienka2008 »

Jesli nie wiesz co oznacza " pochlebiam sobie " to o czym chcesz rozmawiac? Jesli sadzisz, ze moja ambicja sa jalowe dysputy z Toba z powodu przecinka to sie mylisz. Wole sluchac muzyki. A to, ze nie rozumiesz jaki wplyw na innych szukajacych wiedzy na tym Forum mialo Twoje niestaranne ogloszenie pozostawie bez komentarza..
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ale jaja !!!!!

#590

Post autor: esdarek »

Naprawdę nie dostrzegasz różnicy pomiędzy "pochlebiam sobie" a pochlebia mi to"? W której jesteś klasie? Moja wnuczka zna znacznie tych słów a gramofonu jeszcze nie obsługuje. :D
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Ale jaja !!!!!

#591

Post autor: misienka2008 »

" Naprawdę nie dostrzegasz różnicy pomiędzy "pochlebiam sobie" a pochlebia mi to"? "

Obawiam sie, ze to Ty masz zbyt ubogi zasob polszczyzny skoro tak to interpretujesz. To jest roznica, ale ja napisalem POCHLEBIAM SOBIE a nie POCHLEBIA MI TO. Dostrzegasz roznice?

Zwrot: " pochlebia mi to" sugeruje, ze ktos prawi mi komplementy. Pochlebiam sobie to znaczy pochlebiam sobie. Tlumaczyc Tobie polszczyzne dalej ? Chyba dam sobie spokoj.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2014, 23:34 przez misienka2008, łącznie zmieniany 2 razy.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Ale jaja !!!!!

#592

Post autor: kielek »

Darek wyluzuj. Zrobiłeś babola w opisie i to jest fakt. Ktoś to wychwycił nieswiadomy nawet,że to twoja aukcja i chlopaki sobie pożartowali i nic więcej. Nie róbmy z tego dramatu i nie kłócmy się o takie błahostki. Czujesz się aż tak urażony?
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Ale jaja !!!!!

#593

Post autor: esdarek »

Ja pierdziele,Ty naprawdę nie kumasz polskiego. Wytłumaczę Ci jako starszy(myślę że bardzo dużo) kolega.
Pochlebia mi to znaczyło by w tym kontekście, że cieszy Cię to,że jest Ci miło, że moja pomyłka coś tam komuś uświadomiła.
Natomiast "pochlebiam sobie" znaczy ,że siebie komplementujesz-chwalisz samą siebie. Naprawdę proponuję zachować równowagę pomiędzy czasem na słuchanie płyt a czasem na naukę. Pochlebiać jest synonimem komplementowania. Pochlebiem sobie-komplementuję się. Boję się jednak,że tego nie zrozumiesz.... :?
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Ale jaja !!!!!

#594

Post autor: misienka2008 »

Chlopie, pogubiles sie kompletnie.
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ale jaja !!!!!

#595

Post autor: esdarek »

kielek pisze:Darek wyluzuj. Zrobiłeś babola w opisie i to jest fakt. Ktoś to wychwycił nieswiadomy nawet,że to twoja aukcja i chlopaki sobie pożartowali i nic więcej. Nie róbmy z tego dramatu i nie kłócmy się o takie błahostki. Czujesz się aż tak urażony?
E tam kielek urażony. Co ty-pisałem już że mi najzwyczajniej przykro. Sam bym się z tego uśmiał(sam się śmiałem do siebie jak mi kupujący zwrócił uwagę) gdyby ktoś z forum wykazał się odrobiną empatii i mnie o błędzie powiadomił zwłaszcza,że wszyscy wiedzieli czyja aukcja.
A tu odwrotnie -poczekajmy jak się sytuacja rozwinie...
W dziale "sprzedam" macie moje następne aukcje. Polecam poczytać. Na pewno się coś śmiesznego znajdzie.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Ale jaja !!!!!

#596

Post autor: kielek »

Dobrze,że piszecie w odpowiednim wątku :D bo to faktyczne jaja.
Darek,misienka 2008 mimo zwodzącego nicku jest płci męskiej ;)
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Ale jaja !!!!!

#597

Post autor: KasparHauser »

Ta dyskusja nadaje się do wątku "Ale jaja".

Ajajaj, już tu jesteśmy :D .
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Re: Ale jaja !!!!!

#598

Post autor: misienka2008 »

kielek pisze:Dobrze,że piszecie w odpowiednim wątku :D bo to faktyczne jaja.
Darek,misienka 2008 mimo zwodzącego nicku jest płci męskiej ;)
Teraz gender w modzie. :lol:
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Ale jaja !!!!!

#599

Post autor: esdarek »

Chłopie misienko(to daje do myslenia i wiele też tłumaczy) jak nie rozumiesz to muszę Ci wytłumaczyć bardziej dosadnie

"Wali mnie to" i "walę się sam" tu też nie widzisz różnicy 8-)
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Ale jaja !!!!!

#600

Post autor: misienka2008 »

No, skoro " walisz sie sam " to wali mnie to. :lol:
ODPOWIEDZ