COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4593
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#991

Post autor: zelazny »

Ale żeś walnął. Myślę, że jedna dawka wystarczyła, a przyjąłem trzy i to mix.
Awatar użytkownika
daru0105
Posty: 1381
Rejestracja: 17 paź 2018, 19:24

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#992

Post autor: daru0105 »

Thorens TD160B MkII, Jelco 750D, Ortofon Jubilee, AT-OC9ML/II, Gold Note PH-10 + PSU-10,Burmester 870, Mark Levinson No 27.5 ,Loudspeakers Manufacturer
Awatar użytkownika
Jozi
Posty: 1361
Rejestracja: 28 sty 2022, 02:57
Gramofon: Sony PS-X60
Lokalizacja: Pastwiska City

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#993

Post autor: Jozi »

Peter007 pisze:
29 mar 2024, 20:42
Jozi pisze:
29 mar 2024, 19:16
zelazny pisze:
29 mar 2024, 18:56
Panowie nie czujecie się w jakimś sensie oszukani? Przyjąłem 3 dawki: Astra, dwa razy Pfizer w ciągu półtora roku. Kurde coś musi być na rzeczy.
Zauważyłem także wzmożone informowanie o wykrytych przypadkach raka. Proszę nie atakować. Po prostu: gdzie te 50000 przypadków COVID dziennie.
Coś w tym jest bo często młodzi ludzie na zakrzepicę umierają.
Znam przypadki gdzie byli zdrowi ludzie i po szczypawkach nagle duszności, zasłabnięcia etc.
Nie chcę siać defetyzmu ale coś się niektórym jakieś dziwne rzeczy dzieją :( :( :( :( ....
A podasz jakieś dane potwierdzające że jest jakiś wzrost względem lat przedcovidowych? Albo że ludzie dostają zakrzepicy po szczepionce a nie po samym covidzie?
W 2015 roku na świecie na zakrzepicę zmarło 10mln ludzi. To więcej czy mniej niż w 2023?
No muszę Cię rozczarować :( :( :(
Nie mam danych naukowych, niestety....
Musisz mi wierzyć na słowo, podobnie jak "tubie" w to że w 2019 roku covid 19 rozniosły nietoperze, natomiast w 2105 roku ptasią grypę ptaki :D :D :D :D .
Tej informacji się trzymajmy :D :D :D :D :D .
[Sony PS X60,Technics SL 3210+Nagaoka 110MP+VM540ML+Pickering V 15,Shure M75-6S, Shure V15III, Sony XL 45, pre Dyskretniok , Kenwood KR 830, Heco P 3302-A] [ Tidal Hifi, xDuoo XQ-50 Pro2+Toping E30II, Onkyo 7030C,Yamaha A-S701, Heco P 4302 SL]
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2049
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#994

Post autor: Peter007 »

Jozi pisze:
30 mar 2024, 07:19
Musisz mi wierzyć na słowo,
Ani nie muszę ani nie mam zamiaru.
To na jakiej podstawie uważasz że jest większa umieralność i że w ogóle jest to po szczepieniach? Czyli Twoja tuba jest lepsza? :lol: :lol: Nie ma potwierdzenia w danych ale Ty to wiesz :lol:
Jozi pisze:
30 mar 2024, 07:19
Tej informacji się trzymajmy
Trzymaj się czego chcesz ale bez jakichkolwiek danych nie wciskaj ludziom kitu
Awatar użytkownika
Jozi
Posty: 1361
Rejestracja: 28 sty 2022, 02:57
Gramofon: Sony PS-X60
Lokalizacja: Pastwiska City

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#995

Post autor: Jozi »

Peter007 pisze:
30 mar 2024, 12:00
Jozi pisze:
30 mar 2024, 07:19
Musisz mi wierzyć na słowo,
Ani nie muszę ani nie mam zamiaru.
To na jakiej podstawie uważasz że jest większa umieralność i że w ogóle jest to po szczepieniach? Czyli Twoja tuba jest lepsza? :lol: :lol: Nie ma potwierdzenia w danych ale Ty to wiesz :lol:
Jozi pisze:
30 mar 2024, 07:19
Tej informacji się trzymajmy
Trzymaj się czego chcesz ale bez jakichkolwiek danych nie wciskaj ludziom kitu
O jakim kicie mówisz?
Zachowujesz się jak jeden lekarz co mi pieprzył jakie szczepienie jest ważne, bo miał kasę z tego by jak najwięcej zaszczypawkować :D :D .
Ja mówię na podstawie twierdzeń bliskich co po szczepieniach mają dziwne objawy.
Czy ja Ci każę w to wierzyć, człowieku nie wiem o co Ci biega.
[Sony PS X60,Technics SL 3210+Nagaoka 110MP+VM540ML+Pickering V 15,Shure M75-6S, Shure V15III, Sony XL 45, pre Dyskretniok , Kenwood KR 830, Heco P 3302-A] [ Tidal Hifi, xDuoo XQ-50 Pro2+Toping E30II, Onkyo 7030C,Yamaha A-S701, Heco P 4302 SL]
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2049
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#996

Post autor: Peter007 »

A to że nie masz żadnych danych i twierdzisz że po szczepieniach ludzie umierają to co to jest jak nie kit?
Twierdzisz że szczepionki są zabójcze. Na jakiej podstawie?
Powtórzę pytanie bo je omijasz. Ilu ludzi więcej zmarło na zakrzepicę w stosunku do lat przedcovidowych?
Chyba jesteś jednym z tych którzy namawiają do włączenia myślenia i nie słuchania głupot. Tymczasem sam posłuchałeś jakichś głupot i nie umiesz tego poprzeć dowodami. No ale myślenie włączone :D :D
Po każdym szczepieniu mogą być dziwne objawy i po każdym istnieje ryzyko zgonu ale czy po tych konkretnych jakoś to gwałtownie wzrosło? No nie ale ktos Ci coś powiedział i włączyłeś myślenie :D :D
Napisałeś że MUSZĘ ci wierzyć na słowo :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41625
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#997

Post autor: Wojtek »

Jozi pisze:
30 mar 2024, 13:14
Zachowujesz się jak jeden lekarz co mi pieprzył jakie szczepienie jest ważne, bo miał kasę z tego by jak najwięcej zaszczypawkować :D :D .
Miał kasę z tego? W jaki sposób?
Poza tym - idzie łatwo zweryfikować jakie szczepienia są zalecane, z czego wynikają, itd.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Jozi
Posty: 1361
Rejestracja: 28 sty 2022, 02:57
Gramofon: Sony PS-X60
Lokalizacja: Pastwiska City

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#998

Post autor: Jozi »

Wojtek pisze:
31 mar 2024, 01:16
Jozi pisze:
30 mar 2024, 13:14
Zachowujesz się jak jeden lekarz co mi pieprzył jakie szczepienie jest ważne, bo miał kasę z tego by jak najwięcej zaszczypawkować :D :D .
Miał kasę z tego? W jaki sposób?
Poza tym - idzie łatwo zweryfikować jakie szczepienia są zalecane, z czego wynikają, itd.
Tego nie wiem ale miałem bardzo mocne wrażenie po jego postępowaniu.
[Sony PS X60,Technics SL 3210+Nagaoka 110MP+VM540ML+Pickering V 15,Shure M75-6S, Shure V15III, Sony XL 45, pre Dyskretniok , Kenwood KR 830, Heco P 3302-A] [ Tidal Hifi, xDuoo XQ-50 Pro2+Toping E30II, Onkyo 7030C,Yamaha A-S701, Heco P 4302 SL]
Awatar użytkownika
Szelak
Posty: 1625
Rejestracja: 17 maja 2022, 11:14
Gramofon: Adam GS424/Lenco L75
Lokalizacja: Warszawa

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#999

Post autor: Szelak »

Nawiedzony lekarz. Kilku takich znam.
Zresztą środowisko lekarskie nie jest jednorodne i wiem (mam wieloletni, codzienny, bardzo szeroki kontakt z tym środowiskiem, z racji wykonywanego zawodu), że bardzo duża część lekarzy podchodziła do szczepień z ogromną rezerwą, żeby nie powiedzieć była mocno przeciwna. Również środowisko naukowe ze świata medycznego, które śmiało sprzeciwić się szczepieniom było i jest izolowane w tej materii. Tu nawet nie chodziło o to, że są to ludzie, którzy negują szczepienia, ale forma wprowadzenia tych szczepionek, praktycznie bez badań, testowanych „na kolanie”,z dnia na dzień, budziła i budzi ogromne kontrowersje. Życie pokaże czego „dokonają” jeszcze te szczepionki.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41625
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#1000

Post autor: Wojtek »

Jozi pisze:
31 mar 2024, 06:18
Tego nie wiem ale miałem bardzo mocne wrażenie po jego postępowaniu.
Brzmi głupkowato, bo co do zasady to nie lekarz szczepi, a co najwyżej kwalifikuje do szczepienia, więc serio nie bardzo wiem jak mógłby mieć % od ilości zleconych szczepień :D Tak jakby nie ma nawet kontroli nad tym ile tych zleconych szczepień zdecydujesz się zrobić.

Może pielęgniarka to jego żona? :D :D

Super intryga ogólnie.
Szelak pisze:
31 mar 2024, 08:56
że bardzo duża część lekarzy podchodziła do szczepień z ogromną rezerwą
Ah z tym to pełna zgoda, bo tutaj była gonitwa, gdzie normalnie szczepionki wprowadza się latami.

Tylko jaka była lepsza alternatywa? Szwedzi pożałowali tego że początkowo mówili szczepionkom nie.

A zresztą, teraz to "se można" dyskutować.

Niedawno wycofali tzw. "paszporty Covidowe" z mObywatel.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7667
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#1001

Post autor: amrowek »

Wojtek pisze:
31 mar 2024, 20:10
więc serio nie bardzo wiem jak mógłby mieć % od ilości zleconych szczepień
od ilości szczepień nie ale od konkretnych szczepionek już tak
Wojtek pisze:
31 mar 2024, 20:10
Niedawno wycofali tzw. "paszporty Covidowe" z mObywatel.
bo to tera już jest jak grypa :D
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15176
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#1002

Post autor: darkman »

amrowek pisze:
01 kwie 2024, 09:17
bo to tera już jest jak grypa :D
W IKP dalej mam paszport do wglądu.
amrowek pisze:
01 kwie 2024, 09:17
ale od konkretnych szczepionek już tak
Nie przeczę, bo brak mi danych, ale logiczne to nie jest za bardzo. Szczepionki były w partiach brandowych w danym momencie i czasem tylko takie, a nie inne. Wszystko zależy zdaje się od danej tury/dawki.
Wojtek pisze:
31 mar 2024, 20:10
Może pielęgniarka to jego żona?
e-Tam.. żona od razu :mrgreen:
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7667
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#1003

Post autor: amrowek »

darkman pisze:
01 kwie 2024, 09:44
Nie przeczę, bo brak mi danych, ale logiczne to nie jest za bardzo. Szczepionki były w partiach brandowych w danym momencie i czasem tylko takie, a nie inne. Wszystko zależy zdaje się od danej tury/dawki.
Z lekami jest tak , że niektórzy producenci urządzają tzw "sympozja" za free a ...potem już jest z górki :D
Ze szczepionkami owszem tylko później zrobiło się jakieś zamieszanie , jedne wycofali , inne zamówili ... daleki jestem od teorii spiskowych, i żądnym antyszczepionkowcem nie jestem. Patrząc na to wszystko to jednak ludzkości nie jest stać na jakieś pandemie czy epidemie znacznych rozmiarów.
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Jozi
Posty: 1361
Rejestracja: 28 sty 2022, 02:57
Gramofon: Sony PS-X60
Lokalizacja: Pastwiska City

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#1004

Post autor: Jozi »

W 2015 roku trochę kiepsko WHO wraz z firmami farmaceutycznymi się przygotowali do akcji pandemia.
Pamiętam jak Kopaczowa odmówiła przydzielonych szczepionek i kasy z tego nie było.
W 2019 roku lepiej się przygotowali, były "zatrute" nietoperze w Chinach i maszynka do robienia kasy mieliła równo.
Szkoda kruszyć kopie i dyskutować na ten temat, każdy wie swoje ja też wiem swoje i nie oczekuję poklasku.
Mam swoje zdanie na ten temat, nie mam zamiaru nikogo przekonywać a to co wiem zatrzymam dla siebie, bo dla niektórych mogą to być herezje a ja nie mam zamiaru być tak być postrzeganym, za poważny facet jestem.
[Sony PS X60,Technics SL 3210+Nagaoka 110MP+VM540ML+Pickering V 15,Shure M75-6S, Shure V15III, Sony XL 45, pre Dyskretniok , Kenwood KR 830, Heco P 3302-A] [ Tidal Hifi, xDuoo XQ-50 Pro2+Toping E30II, Onkyo 7030C,Yamaha A-S701, Heco P 4302 SL]
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7667
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: COVID - jak przechodzę przez chorobę. Objawy, samopoczucie, leki.

#1005

Post autor: amrowek »

Pytanie z innej beczki... panowie ci co ciężko przechodzili covid roiliście , sobie sprawdzenie wydolności oddechowej czyli spirometrię? Czy pogorszyła się czy też została w normie?
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
ODPOWIEDZ