Ale jaja !!!!!

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Ale jaja !!!!!

#601

Post autor: esdarek »

Biedactwo nawet teraz nie zrozumialoś :lol: Idż się komplementować i nie pogrążaj się bardziej...
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Ale jaja !!!!!

#602

Post autor: esdarek »

Widzisz Twoi koledzy z forum zamiast Ci napisać na privie ,że sie ośmieszasz tym "pochlebiam sobie" -jak każda osoba używająca słów ,których znaczenia nie zna- milczą i obserwują sytuację nabijając się z Ciebie tak samo jak ze mnie kiedy mi się wkleił opis z poprzedniej aukcji. Bo tacy to są ludzie.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2014, 20:51 przez esdarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Ale jaja !!!!!

#603

Post autor: Reymont »

esdarek piszesz, że się nie denerwujesz, ale mnie to wygląda, że jest wręcz przeciwnie i siedzisz za monitorem z twarzą w kolorze purpury :)

Obrazek
Ponoć pomaga ;)
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Ale jaja !!!!!

#604

Post autor: kielek »

Ale przecież po czasie dopiero ktoś zajarzył,że to Twoja aukcja. Poza tym nastolatkiem nie jesteś i życie nauczyło,że w Polsce trzeba mieć skórę z węża.
Sztuką nie jest się śmiać z kogoś tylko umieć czasami zaśmiać się z siebie,niestety My Polacy tego nie umiemy...
Panuje stereotyp,że Szwedzi to chłodny pozbawiony humoru naród a tam ostatnio często jeżdząc widzę ich jako uśmiechniety,spokojny naród a Polaków już na promie łatwo rozpoznać,bo non stop spięci,zdenerwowani,ciągle gdzieś goniący i naburmuszeni....
Naprawdę więcej luzu,mniej złości a wszystkim będzie lepiej :-) Są ważniejsze sprawy by mogło być Ci przykro od tego incydentu.
P.S
Podoba mi się w Twoim opisie Duala stwierdzenie ''audiofilski'' ,ale mam nadzieję że to Cię nie uraziło ;)
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Re: Ale jaja !!!!!

#605

Post autor: misienka2008 »

esdarek pisze:Biedactwo nawet teraz nie zrozumialoś :lol: Idż się komplementować i nie pogrążaj się bardziej...
No, ni Panie, ni zrozumialom. :oops: Wybaczta, Jasnie Panie... :dance:
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Ale jaja !!!!!

#606

Post autor: KasparHauser »

Wali się sam? Muszę to zobaczyć :D .
No i trochę szkoda mi Wojtka, że go od kindybałów zwyzywał Dareczek...

Pozdrawiam, Kaspar Chujser ;)
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4018
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Ale jaja !!!!!

#607

Post autor: chudy_b »

esdarek pisze: koledzy z forum ......milczą i obserwują sytuację nabijając się z Ciebie tak samo jak ze mnie
Koledzy to siedzą i obserwują z narastającym zażenowaniem służącą niczemu dyskusję. Esdarek szanuj się trochę człowieku. W dyskusjach poniżej pewnego poziomu po prostu się nie uczestniczy. Ty to zacząłeś i Ty to zakończ ja Cie proszę.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Ale jaja !!!!!

#608

Post autor: kielek »

Przestańcie zachowywać się jak dzieci w piaskownicy :x
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Ale jaja !!!!!

#609

Post autor: esdarek »

kielek to mnie po prostu nie znasz:) Ja jestem ostoją optymizmu, luzu, genealnie jestem hipisem chyba: love & peace ;)
audiofilski....no cóż jak to ktoś na tym forum napisał: marketing:P
Dodam tylko,że w środku znajduje się ten sam mechanizm co w 504 tylko obudowa taka plastikowa trochę ale nie taka jak w 511 i tym podobnych:)
Awatar użytkownika
esdarek
Posty: 1049
Rejestracja: 02 lip 2014, 00:13
Gramofon: bambino
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Ale jaja !!!!!

#610

Post autor: esdarek »

chudy_b pisze: W dyskusjach poniżej pewnego poziomu po prostu się nie uczestniczy. Ty to zacząłeś i Ty to zakończ ja Cie proszę.
110% racji-dałem się sprowokować,sorry muszę się bardziej kontrolować
Dzięki chudy_b!
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Ale jaja !!!!!

#611

Post autor: kielek »

Powiem szczerze,że nie znam tego gramofonu natomiast czasem uśmiecham się czytając opisy sprzedających,gdyż teraz marketowe badziewia nazywają już ''audiofilskimi'' i pojęcie te kiedyś zarezerwowane dla klasy hi fi ,później hi end spada na psy.
A ten Dual mi na takiego '' audiofilskiego'' po prostu nie wygląda,ale nie przeczę,że się mylę.
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1215
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Ale jaja !!!!!

#612

Post autor: tollo »

Chciałbym przypomnieć, że poza jak już wspomniał esdarek poprawnością językową na forum obowiązuje jeszcze Netykieta. Bardzo prosiłbym wszystkich o przypomnienia sobie tych paru prostych zdań tam zawartych byśmy na forum nie mieli nieprzyjemnych sytuacji. Chciałbym zaznaczyć, że istnieje takie zjawisko jak Floodowanie, zwłaszcza na forum bardzo utrudnia porozumiewanie. Każdy użytkownik powinien wiedzieć, że ma funkcje edytowania postu, więc nie ma potrzeby pisać dwóch albo większej ilości postów jeden pod drugim.
misienka2008
Posty: 1025
Rejestracja: 31 maja 2013, 09:43

Re: Ale jaja !!!!!

#613

Post autor: misienka2008 »

" W dyskusjach poniżej pewnego poziomu po prostu się nie uczestniczy. "

chudy-b, bo strzepne Twojego robaczka. :lol: :D
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2014, 06:41 przez misienka2008, łącznie zmieniany 3 razy.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Ale jaja !!!!!

#614

Post autor: kielek »

tollo ciśnienie już zeszło,więc spoko :)
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1215
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Ale jaja !!!!!

#615

Post autor: tollo »

W dyskusjach poniżej pewnego poziomu po prostu się nie uczestniczy
Pomijając fakt, że jesteśmy w dziale jakim jesteśmy i nazwa wątku również mało winylowa to starajmy się by takich dyskusji między użytkownikami nie było. Pośmiać się można, nawet warto! Jednak zawsze w dobrym guście.
ODPOWIEDZ