Firma pośrednicząca w zakupach w USA - szukam

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Firma pośrednicząca w zakupach w USA - szukam

#16

Post autor: blispx »

No i zaczyna trochę już śmierdzieć marketingowym bełkotem... ;p

A tak odbiegając od tematu, czy ktoś znalazł sposób na dość drogie ceny wysyłki wewnętrznej w UK? Mam tam pośrednika ale korzystanie z jego usług robi się mało opłacalne, w sensie konsolidacji przesyłek podliczając wszystko łącznie z przesyłką do niego. Czy raczej nie ma tam nic tańszego niż Royal Mail i dać sobie spokój z pośrednictwem?
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41381
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Firma pośrednicząca w zakupach w USA - szukam

#17

Post autor: Wojtek »

Raczej nie ma tańszych opcji.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Firma pośrednicząca w zakupach w USA - szukam

#18

Post autor: blispx »

Chodzi o to że większość przesyłek zamawianych na Ebay UK trafiała mi na wnDirect, który przekazywał dalej InPost, a z tą ost. wymienioną "instytucją" nie chcę mieć nic do czynienia - szczególnie po fakcie naocznie stwierdzonym - zakopywania przez ich "listonoszów" listów w lesie, albo wrzucania listów poleconych gdzie popadnie po 100 sztuk. Przy nich Poczta Polska to jak niebo i ziemia

Dlatego szukam sprawdzonego pośrednika w UK, z własną lub nie-InPostową spedycją w naszym pięknym kraju
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41381
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Firma pośrednicząca w zakupach w USA - szukam

#19

Post autor: Wojtek »

To szukasz chyba pośrednika typu "pan Miecio z transitem, paczkomat emigrantów" :morda:
Przypuszczam że jakiś forumowicz może mieć namiar na tego typu "działalność gospodarczą" :)

Nawet nie żartuję! :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Firma pośrednicząca w zakupach w USA - szukam

#20

Post autor: blispx »

Co do IP to http://www.tinyurl.pl?JrAmSPpF. Ja sam miałem też raczej traumatyczne doświadczenia korzystając z ich "usług" - na 5 nadanych przesyłek, tylko 1 dotarła do celu i strata rzędu 1k PLN

Znalazłem jakiegoś pośrednika ale mocno drogo, bo 30 funciszów za wagę do 5/6 kg + 2 funty za każdą paczkę w konsolidacji.

Więc szukam dalej ;p

BTW ciekawe komu prezes integer posmarował że wszystkie przetargi wygrywają ;p
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
ODPOWIEDZ