Ostatnio oglądałem...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arturxyz
Posty: 1383
Rejestracja: 12 gru 2014, 19:02
Gramofon: JVC QL-A7 ps-x60
Lokalizacja: k/ŻYWIEC

Re: Ostatnio oglądałem...

#361

Post autor: arturxyz »

...no a na Sztuce Kochania ktoś był??? :oops: ktoś ma ochotę się pochwalić?? :mrgreen: wrażeniami.....???
...ja byłem z moją lepszą połówką jej się podobało :twisted: mi też :liar: ;)
JVC QL-A7
SONY PS-X60
JVC XL-Z 555
ONKYO INTEGRA A-8780
JAMO S 606
piotras31
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2017, 11:39
Gramofon: Technics
Lokalizacja: Gorzyce podkarpackie

Re: Ostatnio oglądałem...

#362

Post autor: piotras31 »

Ostatnia rodzina-dużo sprzętu z PRL,drugi film-oczekiwanie(utwór Cohena-czekanie na cud)po prostu bajka.
Awatar użytkownika
-Wolf-
Posty: 1770
Rejestracja: 14 gru 2015, 14:17
Gramofon: Technics SL-1500C

Re: Ostatnio oglądałem...

#363

Post autor: -Wolf- »

Właśnie obejrzałem film Kapitan Blood. Rewelacja!!! :mrgreen:

Obrazek
Technics SL-1500C + Audio-Technica VM540ML --> Technics SA-C600EG-S --> Pylon Audio Pearl 25 / Technics F70NE-S
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection
Awatar użytkownika
arturxyz
Posty: 1383
Rejestracja: 12 gru 2014, 19:02
Gramofon: JVC QL-A7 ps-x60
Lokalizacja: k/ŻYWIEC

Re: Ostatnio oglądałem...

#364

Post autor: arturxyz »

...no byłem na LA LA LAND. :angry-cussingblack: tylko po co :think: aaaaaa bo żonka chciała :roll: no i mi sie nie podobało ....
JVC QL-A7
SONY PS-X60
JVC XL-Z 555
ONKYO INTEGRA A-8780
JAMO S 606
Awatar użytkownika
arturxyz
Posty: 1383
Rejestracja: 12 gru 2014, 19:02
Gramofon: JVC QL-A7 ps-x60
Lokalizacja: k/ŻYWIEC

Re: Ostatnio oglądałem...

#365

Post autor: arturxyz »

''Zwariować ze szczęścia'' Paolo Virzì - polecam włoskie kino -komediodramat- wspaniała gra aktorska obu bohaterek... :clap: kino dla ambitnych...
JVC QL-A7
SONY PS-X60
JVC XL-Z 555
ONKYO INTEGRA A-8780
JAMO S 606
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnio oglądałem...

#366

Post autor: Myszor »

A ja z córą poszliśmy na byl sobie pies.
I jako że oboje lubimy zwierzaki był płacz :lol:
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2347
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Ostatnio oglądałem...

#367

Post autor: dale »

A ja przypomniałem sobie "Ptaszka na uwięzi" z Gibbsonem.
Klasyka.
Do pełni szczęścia brakuje tylko soundtracka w postaci jedynego, słusznego, nośnika :(.
Awatar użytkownika
cooledit
Posty: 1821
Rejestracja: 13 lut 2016, 15:02
Gramofon: Acoustic Solid
Lokalizacja: Kraków

Re: Ostatnio oglądałem...

#368

Post autor: cooledit »

Zapuściłem sobie ostatnio "Zwierzęta nocy". Generalnie film nawet jako tako, niestety zakończenie filmu a w zasadzie jego brak sp..ło cały film. Takie zakończenia do dramat jak dla mnie, bo psuje całość.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2017, 20:06 przez cooledit, łącznie zmieniany 1 raz.
Acoustic Solid Classic Wood Black + Rega 303 + Goldring 2100 --> Graham Slee Era Gold V + PSU 1 --> Primare CD32 + I32 --> Focal CHORUS 836VW, kilka drucików z Acoustic Zen i Tara Labs
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15004
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Ostatnio oglądałem...

#369

Post autor: darkman »

arturxyz pisze:...no byłem na LA LA LAND. :angry-cussingblack: tylko po co :think: aaaaaa bo żonka chciała :roll: no i mi sie nie podobało ....
Dzięki Art. Tego się spodziewałem, że paf. Pracuję nad moją :shifty: bo qrde nie wysiedzę.
Awatar użytkownika
folgel
Posty: 661
Rejestracja: 10 lis 2016, 13:49
Gramofon: Telefunken TS 950
Lokalizacja: Jasło

Re: Ostatnio oglądałem...

#370

Post autor: folgel »

cooledit pisze:Zapuściłem sobie ostatnio "Zwierzęta nocy". Generalnie film nawet jako tako, niestety zakończenie filmu a w zasadzie jego brak sp..ło cały film. Takie zakończenia do dramat jak dla mnie, bo psuje całość.
Ja oglądałem ten film w ubiegłym tygodniu na pokazie w ramach DKF-u, (który swoją drogą współorganizuję) i jak dla mnie ogromne rozczarowanie, choć w sumie w dyskusji po projekcji wyszło, że większości się podobało. A co do zakończenia, to ja lubię te otwarte, które dają możliwość różnorodnych interpretacji, więc tu jak dla mnie na plus no i najlepsza rola to zdecydowanie Michael Shannon jako Bobby Andes
Załączniki
1250762_Nocturnal-Animals_Michael-Shannon.jpg
Awatar użytkownika
cooledit
Posty: 1821
Rejestracja: 13 lut 2016, 15:02
Gramofon: Acoustic Solid
Lokalizacja: Kraków

Re: Ostatnio oglądałem...

#371

Post autor: cooledit »

folgel pisze: najlepsza rola to zdecydowanie Michael Shannon jako Bobby Andes
Z tym się zgodzę, zarówno w tym jak i w kilku filmach które z nim ostatnio widziałem, zagrał świetnie.Co do otwartych zakończeń to nie wszędzie pasują. Tu akurat nie jak dla mnie.
Acoustic Solid Classic Wood Black + Rega 303 + Goldring 2100 --> Graham Slee Era Gold V + PSU 1 --> Primare CD32 + I32 --> Focal CHORUS 836VW, kilka drucików z Acoustic Zen i Tara Labs
Awatar użytkownika
holy_shit_89
Posty: 1432
Rejestracja: 02 sty 2014, 12:24

Re: Ostatnio oglądałem...

#372

Post autor: holy_shit_89 »

folgel pisze:
cooledit pisze:Zapuściłem sobie ostatnio "Zwierzęta nocy". Generalnie film nawet jako tako, niestety zakończenie filmu a w zasadzie jego brak sp..ło cały film. Takie zakończenia do dramat jak dla mnie, bo psuje całość.
Ja oglądałem ten film w ubiegłym tygodniu na pokazie w ramach DKF-u, (który swoją drogą współorganizuję) i jak dla mnie ogromne rozczarowanie, choć w sumie w dyskusji po projekcji wyszło, że większości się podobało. A co do zakończenia, to ja lubię te otwarte, które dają możliwość różnorodnych interpretacji, więc tu jak dla mnie na plus no i najlepsza rola to zdecydowanie Michael Shannon jako Bobby Andes
Moim zdaniem film był bardzo dobry, takie 7-8/10. Nie uważam też, żeby zakończenie było otwarte. Jedyne co mogę mu zarzucić to fakt, że trochę spłaszczyło intrygę całości. Poza tym film jest świetny od strony wizualnej.
Awatar użytkownika
holy_shit_89
Posty: 1432
Rejestracja: 02 sty 2014, 12:24

Re: Ostatnio oglądałem...

#373

Post autor: holy_shit_89 »

Właśnie skończyłem oglądać "Six Feet Under". Genialny serial.
Awatar użytkownika
arturxyz
Posty: 1383
Rejestracja: 12 gru 2014, 19:02
Gramofon: JVC QL-A7 ps-x60
Lokalizacja: k/ŻYWIEC

Re: Ostatnio oglądałem...

#374

Post autor: arturxyz »

a...a ja dalej oscarowo po LA LA LAND :( teraz obejrzałem == Manchester by the Sea == film dla mnie średni, scenariusz ok! ale zostało u mnie wrażenie że czegoś tu zabrakło.... no facet po ciężkich przeżyciach wraca do rodzinnego miasteczka gdzie ma się zaopiekować bratankiem i zmierzyć się z wydarzeniami przeszłości .....i tyle :( ........to że gość przeżycie miał ciężkie nie podlega dyskusji -ale mierzyć się z czym/kim nie bardzo ma...
wyłania się za to obraz bohatera z głęboką depresja który się poddał.... -(nie ma sie czemu dziwić biorąc pod uwagę przeżycia)
Dla mnie tak na 4.
JVC QL-A7
SONY PS-X60
JVC XL-Z 555
ONKYO INTEGRA A-8780
JAMO S 606
Awatar użytkownika
holy_shit_89
Posty: 1432
Rejestracja: 02 sty 2014, 12:24

Re: Ostatnio oglądałem...

#375

Post autor: holy_shit_89 »

arturxyz pisze:a...a ja dalej oscarowo po LA LA LAND :( teraz obejrzałem == Manchester by the Sea == film dla mnie średni, scenariusz ok! ale zostało u mnie wrażenie że czegoś tu zabrakło.... no facet po ciężkich przeżyciach wraca do rodzinnego miasteczka gdzie ma się zaopiekować bratankiem i zmierzyć się z wydarzeniami przeszłości .....i tyle :( ........to że gość przeżycie miał ciężkie nie podlega dyskusji -ale mierzyć się z czym/kim nie bardzo ma...
wyłania się za to obraz bohatera z głęboką depresja który się poddał.... -(nie ma sie czemu dziwić biorąc pod uwagę przeżycia)
Dla mnie tak na 4.
Faktycznie dupy nie urywa :) Zastanawiam się skąd to całe halo wokół tego filmu.
ODPOWIEDZ