AKAI AM 2600

Żeby nie było za cicho
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
deha
Posty: 201
Rejestracja: 10 lis 2010, 22:51
Lokalizacja: Wrocław

AKAI AM 2600

#46

Post autor: deha »

Napisałem co doradziliście, a Szanowny Pan sprzedający nie kontaktuje się już ze mną trzeci dzień ;) Ciekawe, może liczy że zapomnę i odpuszczę? :D Nie mam już do tego nerwów..
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41576
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

AKAI AM 2600

#47

Post autor: Wojtek »

Myślał, że Ciebie nastraszy, a teraz może sam się obawia i dlatego milczy? :)
Jakby co możesz także rozpocząć spór na allegro :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
deha
Posty: 201
Rejestracja: 10 lis 2010, 22:51
Lokalizacja: Wrocław

AKAI AM 2600

#48

Post autor: deha »

Szybko zmienił swoje stanowisko mój Szanowny Sprzedawca. Wystarczył jeden konkretniejszy e-mail z mojej strony i po 3 dniach dostaję odpowiedź "Witam, proszę o podanie numeru konta, w poniedziałek przeleję pieniądze". Mam już tylko nadzieję, że nagle nie zobaczę że mnie coś "okroił", bo wtedy napewno już przekieruję sprawę do allegro..

W takim razie,korzystając z okazji (wiem że offtopic) może polecicie coś do 300 zł na allegro w tej chwili ;)
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: AKAI AM 2600

#49

Post autor: JacK »

Allegro Ci nic nie pomoże, ich centrum roztrzygania sporów to bzdura nie mająca żadnych mocy prawnych. Mogą co najwyżej zawiesić konto sprzedającego kiedy skargi będą się powtarzać. Gratuluje że sprawa szczęśliwie dobiega końca. Ciekawe czy po otrzymaniu zwrotu wystawisz mu jakiś komentarz ?
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41576
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

AKAI AM 2600

#50

Post autor: Wojtek »

Dobrze, że się facet zastanowił ;)
deha pisze:W takim razie,korzystając z okazji (wiem że offtopic) może polecicie coś do 300 zł na allegro w tej chwili ;)
Tak fajnie to nie ma :D Wracamy z dyskusją do odpowiedniego wątku zakupowego. Przejrzę dzisiaj allegro i popatrzę.
Może znowu trafi się AM-2600? :D Szkoda tego uszkodzonego, bo to naprawdę fajny sprzęt.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ant
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2015, 01:50

Re: AKAI AM 2600

#51

Post autor: ant »

Podbijam temat ponieważ jest do kupienia ten wzmacniacz. I tu 2 pytania: 1. Jaką kwotę warto za niego dać. Stan wg opisu sprzedawcy "Technicznie sprawny" i na oryginalnych częściach. 2. Czy jest to lepszy wzmacniacz niż Nad3020i (ten obecnie mam) Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41576
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AKAI AM 2600

#52

Post autor: Wojtek »

1. To nie jest wątek zakupowy. Jeśli chcesz porozmawiać to lepiej w dziale zakupowym.
2. Nie wiemy o jakiej ofercie piszesz. To samo piszą wszyscy sprzedawcy.
3. Co to znaczy "lepszy"? Ogólnie lepszy? Raczej nie, co nie znaczy że się Tobie nie spodoba bardziej.
4. Czego brakuje NADowi? Czego szukasz?

Pozdrawiam!
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ant
Posty: 37
Rejestracja: 26 sty 2015, 01:50

Re: AKAI AM 2600

#53

Post autor: ant »

Natrafiłem akurat na ten wątek , dlatego tutaj napisałem. Nie wiem czy jest sens otwierać specjalnie temat w dziale zakupowym, ale jeśli uważasz że tak to oczywiście poddaję się woli Administratora :-)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41576
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: AKAI AM 2600

#54

Post autor: Wojtek »

Problemy techniczne to problemy techniczne, a zakupy to zakupy.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ