Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#1

Post autor: JacK »

Zgodnie z pozwoleniem miłościwie nam panującego Admina i co bardziej aktywnych forumowiczów ogłaszam pierwszą testową jednak bardzo prawdziwą licytacje płyt winylowych na naszym forum. Nie bardzo wiedziałem czy utworzyć nowy temat, czy dołączyć do swojego wątku sprzedażowego więc tym niech się zajmie Admin według uznania. Przedmioty tej formy sprzedaży znajdują się poniżej. Osoby które coś już ode mnie kupowały już to wiedzą, a nowo zainteresowanych informuję że płyty oceniam słuchając, nie lubię pseudo profesjonalnych systemów oceny znanych z allegro czy ebaya. Okładki wszystkich
płyt są kompletne, czasami wytarte na krawędziach, jednak bez skaz, rozdarć czy dziur.

1. Bad Company - Burnin' Sky - USA okładka rozkładana, lekko smaży słyszalnie w cichszych fragmętach
2. Bank - Jestem Panem Świata - Polska - delikatne pyknięcia
3. Steve Wonder - In Square Circle - Francja (?) okładka rozkładana z plakatem, odsłuch bez zastrzeżeń
4. Paul Young - The Secret Of Association USA, odsłuch bez zastrzeżeń
5. Bee Gees - E.S.P. - USA, odsłuch bez zastrzeżeń
6. U2 - War - Niemcy, okładka rozkładana, odsłuch bez zastrzeżeń
7. Jean Michael Jarre - Magnetic Fields - Niemcy, odsłuch bez zastrzeżeń
8. Clannad - Legend ( muzyka z serialowego Robin Hooda ) Belgia - odsłuch bez zastrzeżeń
9. Enya - Watermark - Niemcy - lekko smaży
10. Rita Coolidge - Anytime Anywhere - USA, odsłuch bez zastrzeżeń
11. Electric Light Orchestra - Out Of The Blue - USA , dwie płyty, okładka rozkładana, odsłuch bez zastrzeżeń
12. ZZ TOP - Recycler - Polska, licencja Warner, odsłuch bez zastrzeżeń
13. Eurythmics - Revange - Niemcy, lekko smaży
14. The Moody Blues - To Our Childrens Childrens Children - Holandia (?), okładka rozkładana, drobne ryski, mocno smaży
15. Basia - Time And Tide - USA - prawie nowa, osobiście rozpakowana, stikery okładki zachowane, dosłownie raz słuchana.

Zasady sprzedaży.
1. Wszystkie płyty wystawiam do sprzedaży w cenie wywoławczej 1 zł.
2. Licytować może każdy forumowicz podając swoją kwotę zakupu w tym wątku.
3. Licytować trzeba każdy album z osobna podając swoją kwotę zaokrągloną do pełnych złotych.
4. Każdy forumowicz może kupić dowolną ilość wystawionych albumów.
5. Podana przez oferenta kwota jest wiążąca i w przypadku wygrania licytacji jest do zapłacenia.
6. Sprzedaż będzie trwała od dzisiaj do 10 października, więc proszę składać swoje oferty tylko w tym terminie.
7. W przypadku gdy dwie lub więcej osób złoży identyczną ofertę cenową płytę zakupi osoba która złożyła swoją ofertę pierwsza.
8. Płyty można odebrać osobiście w Bielsku-Białej, lub mogę wysłać ale to osoba kupująca ponosi całkowity koszt przesyłki (opłata
pocztowa wraz z kosztem pakowania).


Jako że jest to test takiej formy sprzedaży wybrałem z moich płyt wyłącznie dublety. Jeżeli się sprzedadzą za przysłowiową złotówkę to gratuluję nabywcy. Jeżeli płyty osiągną jakąś nieco większą kwotę to myślę że eksperyment tej formy sprzedaży będzie można uznać za sukces zarówno sprzedawcy jak i kupującego.
Aha... proszę koniecznie kupić chociaż Basie, bo jak nie to zabieram swoje zabawki i idę bawić się do innej piaskownicy ;)
Załączniki
15 LP.JPG
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
valv
Posty: 218
Rejestracja: 24 sie 2012, 08:13
Gramofon: Dual 604
Lokalizacja: Lublin

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#2

Post autor: valv »

Witam,
To ja zaczne:
5 - 1zl
7 - 1zl
8 - 1zl
9 - 1zl
Dual 604 + Audio Technica AT-120 E, Philips 400, Stanton 500
Luxman L-510, Luxman T-404L, Philips CD-820, NAD C658
Wharfedale Diamond 10.7, Dual CL 710, IMF CM2, B&W 705 S2
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#3

Post autor: kielek »

6-2 zł
7-10 zł
8-10zł
11-2zł
Awatar użytkownika
valv
Posty: 218
Rejestracja: 24 sie 2012, 08:13
Gramofon: Dual 604
Lokalizacja: Lublin

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#4

Post autor: valv »

5 - 1zł
7 - 11zł
8 - 11zł
9 - 1zł
Dual 604 + Audio Technica AT-120 E, Philips 400, Stanton 500
Luxman L-510, Luxman T-404L, Philips CD-820, NAD C658
Wharfedale Diamond 10.7, Dual CL 710, IMF CM2, B&W 705 S2
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#5

Post autor: motown »

Nikt nie licytuje Basi Trzetrzelewskiej? No co jest z wami? ;)

10. - 6 zł
11. - 6 zł
15. - 6 zł
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#6

Post autor: kielek »

motown pisze:Nikt nie licytuje Basi Trzetrzelewskiej? No co jest z wami? ;)
Wszyscy są przyczajeni na końcowe stadium licytacji,takie final countdown :D
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#7

Post autor: JacK »

Basia rulez :D


Dzięki za zainteresowanie tą formą sprzedaży. Aby uściślić jak sugerujecie na PW, wasze oferty cen przyjmuję i biorę pod uwagę do 10 października czyli do godziny 23.59 tego dnia. Obowiązuje czas z forum wyświetlany nad każdym postem. Jeżeli czas dwóch osób będzie identyczny i oferta taka sama to o wygranej decyduje kolejność postów czyli kto pierwszy ten lepszy.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#8

Post autor: kielek »

JacK pisze:wasze oferty cen przyjmuję i biorę pod uwagę do 10 października czyli do godziny 23.59
Jesus JacK! Ja mam na 6.00 do pracy :lol: Jak znowu zaśpię to mnie wyleją,będę bezrobotny i nic już nie kupię....
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#9

Post autor: JacK »

To co Ty tu jeszcze robisz już jest po 23.30. Szybciutko do łóżka... siku,paciorek i spać ;)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
marcinmarkowski21
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2011, 18:42
Lokalizacja: USA

Re: Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#10

Post autor: marcinmarkowski21 »

To chyba jakas telepatia :doh: bo mam te plyte Basi i ostatnio bardzo czesto jej slucham :violin: . Jack czy moglbys jeszcze polecic jakas inna plyte Basi?
Awatar użytkownika
Micke
Posty: 209
Rejestracja: 04 paź 2011, 21:40

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#11

Post autor: Micke »

Ja tylko dodam od siebie, Jack skoro faktycznie istnieje zainteresowanie to moze np. na koniec każdego dnia edytuj główny post i zapisuj jaka płyta osiągnęła jaką cenę, bo dużo nie będzie potrzeba aby szybko zrobił się niezły burdel w kwestii obecnej ceny płyt
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#12

Post autor: JacK »

Co do Basi to jestem absolutnie jej fanem i wszystko co muzycznie robi bardzo mi się podoba. Jakościowo jej winyle są bardzo dobre pod warunkiem że pochodzą z USA, Anglii lub Japonii. Wynalazki z Brazylii lub Peru już niekoniecznie. Krajowe wydanie też niestety odstaje jakością.

Co do edycji to chyba dobry pomysł postaram się coś z tym zrobić.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
stefan725
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2012, 12:17

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#13

Post autor: stefan725 »

11 - 10 zł
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Re: Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#14

Post autor: motown »

stefan725 pisze:11 - 10 zł
O nie, ELO jest moje! ;)

11. - 11 zł
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Od 1 zł. za LP w licytacji od JacK-a

#15

Post autor: eenneell »

JacK pisze:14. The Moody Blues - To Our Childrens Childrens Children - Holandia (?), okładka rozkładana, drobne ryski, mocno smaży
5zl
15. Basia - Time And Tide - USA - prawie nowa, osobiście rozpakowana, stikery okładki zachowane, dosłownie raz słuchana.
11zł
ODPOWIEDZ