Płyty, kasety z piosenką turystyczną itp.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Płyty, kasety z piosenką turystyczną itp.

#1

Post autor: zoombie »

Kupię
płyty winylowe:
- Połoniny - Pieśni Bojków I Łemków (PolJazz, PSJ-163)
- Bandura - Echa Stepów Ukrainy (PolJazz, PSJ-164) (w stanie co najmniej Ex, VG już posiadam)
- Stare Dobre Małżeństwo - Dla Wszystkich Starczy Miejsca (Pronit, PLP 0126)
- Przemysław Gintrowski, Jacek Kaczmarski, Zbigniew Łapiński ‎– Mury (Wifon, LP 165)

płytę CD:
Stare Dobre Małżeństwo - Sercopisanie (Jacek Music, IMC-01)

oraz kasety magnetofonowe wydane tak mniej więcej do 1995 r., a także CD z nagraniami zrealizowanymi w tamtych czasach, z szeroko rozumianą tzw. piosenką turystyczną (bez szant), między innymi takich wykonawców jak: Bogdański-Koczewski, Tomek Opoka, Bez Idola, Grupa R, Grupa Nijak, Ola Kiełb, WGB - Bukowina II (I mam), Iwona Piastowska, Andrzej Wierzbicki, Marcin Pyda, grupa Passss, Orkiestra pw. Św. Mikołaja

Wdzięczny będę też za ewentualne namiary (może poza Allagro, bo to staram się śledzić w miarę na bieżąco) na ogłoszenia o sprzedaży lub komisy w Łodzi, mające w sprzedaży w/w pozycje.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2015, 21:33 przez zoombie, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1213
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Płyty, kasety: Połoniny, Bandura, turystyczne itp.

#2

Post autor: tollo »

Sprawdzałeś na Piotrkowskiej 50? Sporo tam widziałem piosenek turystycznych "kiedyś, kiedyś".
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Płyty, kasety: Połoniny, Bandura, turystyczne itp.

#3

Post autor: zoombie »

Nie, dawno nie byłem w tamtej okolicy, ale chyba rzeczywiście kiedyś powinienem w końcu znaleźć na to czas, dzięki.

EDIT:
Kaset na Piotrkowskiej 50 w ogóle nie widziałem, ale jedną płytę - choć nie z w/w listy (Wojnowskiej) - kupiłem.
ODPOWIEDZ