Winyle w Biedronce i w Lidlu

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
FunGD
Posty: 28
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:55

Re: Winyle w Biedronce

#76

Post autor: FunGD »

Ale mi tylko na DP zależy ;)
faf
Posty: 66
Rejestracja: 22 gru 2013, 14:11

Re: Winyle w Biedronce

#77

Post autor: faf »

Slaw pisze:Będąc dzis w Biedronce na osiedlu Zaspa ze zdziwieniem zauważyłem że płyty stoja w kartonie i można je kupic - "Ludzie powiadam wam cud" :ugeek: . Płyt zagranicznych nie brałem , jakoś trwam przy zasadzie ze jak kupowac np Tangerine Dream to z epoki . Zapakowałem do koszyka -Hey - Miłość ! Uwaga I Ratunku ! Pomocy ! i Lady Punk - Miłość i Władza . Hey to wznowienie tej płyty z tego roku , co mi sie nie spodobało po zerwaniu foli . W srodku brak wkładki z tekstami , przy pierwszym utworze cos w pierwszych taktach strzelalo ( zig), nic słucham dalej .
Ja dzisiaj przesłuchałem swój Hej i rzeczywiście w pierwszym utworze słychać dużo trzasków, prawdopodobnie coś jest systemowo skopane. :roll:
Awatar użytkownika
RCOM2180
Posty: 681
Rejestracja: 05 lip 2016, 17:50
Gramofon: działa

Re: Winyle w Biedronce

#78

Post autor: RCOM2180 »

Slaw pisze:Ok, krecimy dalej .
Lady Punk - Miłość i Władza - to plyta z tego roku wydana chyba w lato . Ciach folia zerwana i ...... o zgrozo... koperta czysta nie ma tekstów (hmmm, tak wydawano płyty w PRl -u ) patrze na lebel a tu nie ma tytułów piosenek , może to taki nowy dizajn (design) wsród wydawców ale na płycie Hey tez nie ma na lebelu tutułu piosenek . Hmm, chyba ktos celowo nałozył cenzure na płyty aby je odróżnic ktore były ze sklepu z kropkami . Jakosciowo płyta gra dobrze .
Chyba taka moda. Kupiłem "pełnowartościowych" Variusów (Elf) edycja limitowana i jest tak samo. Nawet bieda-wkładki z tekstami nie ma, a wołają 93zł! Ale brak utworów na labelu tak bardzo mi nie przeszkadza (w przypadku Elfa nawet całkiem ładnie wygląda "czysty" - choć nie do końca - label) jak "żyłki" (po kilka na stronie) na okładkach naszych (i niektórych nie "naszych") wydań. Nowa płyta i już ma coś takiego? Gdzie to leżało? Mam 3 płyty z Australii kupowane w Holandii, które przecież musiały jakoś dolecieć, później jechało to do nas i dosłownie okładki (bardzo cienkie) są jak igła.
Awatar użytkownika
MeqhabTion
Posty: 178
Rejestracja: 14 paź 2014, 20:01
Lokalizacja: Płock

Re: Winyle w Biedronce

#79

Post autor: MeqhabTion »

faf pisze:
Slaw pisze:Będąc dzis w Biedronce na osiedlu Zaspa ze zdziwieniem zauważyłem że płyty stoja w kartonie i można je kupic - "Ludzie powiadam wam cud" :ugeek: . Płyt zagranicznych nie brałem , jakoś trwam przy zasadzie ze jak kupowac np Tangerine Dream to z epoki . Zapakowałem do koszyka -Hey - Miłość ! Uwaga I Ratunku ! Pomocy ! i Lady Punk - Miłość i Władza . Hey to wznowienie tej płyty z tego roku , co mi sie nie spodobało po zerwaniu foli . W srodku brak wkładki z tekstami , przy pierwszym utworze cos w pierwszych taktach strzelalo ( zig), nic słucham dalej .
Ja dzisiaj przesłuchałem swój Hej i rzeczywiście w pierwszym utworze słychać dużo trzasków, prawdopodobnie coś jest systemowo skopane. :roll:
Panowie, jakie trzaski :!: :?: W tym utworze tak to jest po prostu nagrane. Można powiedzieć, że to element sekcji rytmicznej :lol:
Awatar użytkownika
Dragant
Posty: 968
Rejestracja: 14 cze 2014, 13:26
Gramofon: Sony PS-X70
Lokalizacja: Warszawa

Re: Winyle w Biedronce

#80

Post autor: Dragant »

faf pisze: Ja dzisiaj przesłuchałem swój Hej i rzeczywiście w pierwszym utworze słychać dużo trzasków, prawdopodobnie coś jest systemowo skopane.
Jeśli masz na myśli utwór "Vanitas" to nie są to trzaski/pyknięcia. Taki jest utwór - jak wspomniał MeqhabTion :)
Sony PS-X70, Nagaoka MP-110+JNP-200/Denon DL301 MKI, Nuda Mini, Rotel RA971, Canton Karat 300, Rotel RCD-930AX
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15146
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Winyle w Biedronce

#81

Post autor: darkman »

MeqhabTion pisze: Panowie, jakie trzaski :!: :?: W tym utworze tak to jest po prostu nagrane. Można powiedzieć, że to element sekcji rytmicznej :lol:
Mac, nie odbieraj Panom przyjemności odkrywania muzyki. :mrgreen:
:D
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Winyle w Biedronce

#82

Post autor: krolix »

Slaw pisze:Ja w każdym razie zakupy winyli w Biedronce już zakonczyłem .
Mam pytanie do tych co kupili płyte wykonawców zachodnich .
Czy lebele na tych płytach tez sa bez tytułów utworów , numerów katalogowych itp . czyli czyste?
Te płyty (LP i Hey) są oryginalnie tak wydane i nie ma w tym nic dziwnego, bo wiele płyt na całym świecie było i jest tak wydawanych. W przypadku Hey teksty były wydrukowane tylko na pierwszym wydaniu sprzed kilku lat.

Deep Purple na Zaspie było dostępne bez problemu w pierwszym dniu promocji (naprzeciwko szpitala). ;)
Awatar użytkownika
Riczi
Posty: 124
Rejestracja: 24 lut 2015, 00:57
Gramofon: Fisher-MT6320
Lokalizacja: Siedleczko,Wągrowiec

Re: Winyle w Biedronce

#83

Post autor: Riczi »

Witam
Temat co winylowy ale co tam...będąc dziś w biedrze znalazłem coś takiego
20170312_152902[1].jpg
20170312_152821[1].jpg
ładnie sobie teraz plumka zz całe 9,99... :violin:
Awatar użytkownika
katar
Posty: 224
Rejestracja: 12 sie 2012, 00:00
Gramofon: SL-1900
Lokalizacja: Warszawa

Re: Winyle w Biedronce

#84

Post autor: katar »

Nowe winyle w biedrze od 03/04/2017 :)
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Winyle w Biedronce

#85

Post autor: klin »

ooooo FUUUUUCKKKKKKKKKKKKKK!!!!! :)))

A wiadomo co będzie? Nic nie mogę znaleźć.......
Awatar użytkownika
katar
Posty: 224
Rejestracja: 12 sie 2012, 00:00
Gramofon: SL-1900
Lokalizacja: Warszawa

Re: Winyle w Biedronce

#86

Post autor: katar »

zaraz Ci skopiuję, Mają być 22 albumy. Widać tylko część.

Obrazek
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Winyle w Biedronce

#87

Post autor: klin »

No i ekstra! Dzięki! :)
Awatar użytkownika
eu4yaon
Posty: 4914
Rejestracja: 23 sie 2016, 17:21
Gramofon: Pioneer
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Winyle w Biedronce

#88

Post autor: eu4yaon »

Tym razem stoje od 6 pod biedra bo ostatnio ani jednego nie udalo mi sie kupic :snooty:
Pioneer PL 50L II + Hana EH + Husariaa v2 + Atoll IN 100SE + JBL TLX8
Awatar użytkownika
darasXL
Posty: 237
Rejestracja: 10 lip 2016, 10:11
Gramofon: Technics SL-1500
Lokalizacja: Poznań

Re: Winyle w Biedronce

#89

Post autor: darasXL »

Dzięki @katar za info ;)
Będzie polowanko... :dance:
Technics SL 1500/Shure M95ED;AT-120E/Musical Fidelity V90-LPS/Marantz PM7000/Sony TA F550ES/Sony CDP 997/Dynaudio Audience 42
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15146
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Winyle w Biedronce

#90

Post autor: darkman »

Co to jest na lewo od Marleya i na prawo od Hey?
Chyba tylko tana mana kup pan banana mnie interesuje z Nico wśród pokazanych.
ODPOWIEDZ