Winyle w Biedronce i w Lidlu

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10428
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Winyle w Biedronce

#61

Post autor: Myszor »

arturxyz pisze:...ja załapałem się tylko na Krall'ównę... :(
gdyby u kogos w biedrze leżala Nirvana i Pulp fictiony to chetnie odkupię :roll:
Na alle biedronka records dostępne są.
faf
Posty: 66
Rejestracja: 22 gru 2013, 14:11

Re: Winyle w Biedronce

#62

Post autor: faf »

A do mojej wioski nie dowieźli nic, chodzę od 3 dni i pytam czy będą , miały być słyszę odpowiedz, dzisiaj jadę do Gorzowa poszperać w resztkach może coś znajdę .pozdrawiam
Edycja
Wróciłem z 4 łupami ,Gorzów objechany- 10 bidron, niestety czołówki czyli Pulp,Nevermind,Perfect Strangers nie było :o
krótki filmik jaki nagrałem:
https://youtu.be/DXngP2ZAR9k
pozdrawiam
Awatar użytkownika
-Wolf-
Posty: 1770
Rejestracja: 14 gru 2015, 14:17
Gramofon: Technics SL-1500C

Re: Winyle w Biedronce

#63

Post autor: -Wolf- »

Nie winyle, ale koncerty na DVD, więc pozwolę sobie udostępnić. Oczywiście w Biedronce, od dzisiaj :mrgreen:

http://www.biedronka.pl/pl/koncerty-dvd-19-12
Technics SL-1500C + Audio-Technica VM540ML --> Technics SA-C600EG-S --> Pylon Audio Pearl 25 / Technics F70NE-S
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection
slawomir273
Posty: 58
Rejestracja: 04 lip 2012, 17:33

Re: Winyle w Biedronce

#64

Post autor: slawomir273 »

Kupiłem Rogera Waters The Wall
Awatar użytkownika
StarRock
Posty: 1313
Rejestracja: 23 mar 2016, 19:40

Re: Winyle w Biedronce

#65

Post autor: StarRock »

Zdziwiłem się rano będąc w Biedronce, gdy zobaczyłem wystawione winyle, których w dniu promocji próżno było szukać. Widocznie jakaś kropkowana gapa zaskoczyła. Jednakże tych najbardziej poszukiwanych niet, tylko Abba, Oldfield, Tangerine, Tears, Public, Hey, Soyka, Lady, Diana. Taki sobie traf, bez rzutu monetą.
Awatar użytkownika
-Wolf-
Posty: 1770
Rejestracja: 14 gru 2015, 14:17
Gramofon: Technics SL-1500C

Re: Winyle w Biedronce

#66

Post autor: -Wolf- »

slawomir273 pisze:Kupiłem Rogera Waters The Wall
:morda:
Załączniki
Koncerty na DVD z Biedronki.jpg
Technics SL-1500C + Audio-Technica VM540ML --> Technics SA-C600EG-S --> Pylon Audio Pearl 25 / Technics F70NE-S
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7596
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Winyle w Biedronce

#67

Post autor: amrowek »

ale to nie winyle są :D
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
-Wolf-
Posty: 1770
Rejestracja: 14 gru 2015, 14:17
Gramofon: Technics SL-1500C

Re: Winyle w Biedronce

#68

Post autor: -Wolf- »

Ale wcześniej napisałem bezczelnie, że i tak pozwolę sobie udostępnić :mrgreen:
Technics SL-1500C + Audio-Technica VM540ML --> Technics SA-C600EG-S --> Pylon Audio Pearl 25 / Technics F70NE-S
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection
Awatar użytkownika
Slaw
Posty: 427
Rejestracja: 04 paź 2016, 08:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Winyle w Biedronce

#69

Post autor: Slaw »

Będąc dzis w Biedronce na osiedlu Zaspa ze zdziwieniem zauważyłem że płyty stoja w kartonie i można je kupic - "Ludzie powiadam wam cud" :ugeek: . Płyt zagranicznych nie brałem , jakoś trwam przy zasadzie ze jak kupowac np Tangerine Dream to z epoki . Zapakowałem do koszyka -Hey - Miłość ! Uwaga I Ratunku ! Pomocy ! i Lady Punk - Miłość i Władza . Hey to wznowienie tej płyty z tego roku , co mi sie nie spodobało po zerwaniu foli . W srodku brak wkładki z tekstami , przy pierwszym utworze cos w pierwszych taktach strzelalo ( zig), nic słucham dalej .
Awatar użytkownika
Slaw
Posty: 427
Rejestracja: 04 paź 2016, 08:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Winyle w Biedronce

#70

Post autor: Slaw »

Ok, krecimy dalej .
Lady Punk - Miłość i Władza - to plyta z tego roku wydana chyba w lato . Ciach folia zerwana i ...... o zgrozo... koperta czysta nie ma tekstów (hmmm, tak wydawano płyty w PRl -u ) patrze na lebel a tu nie ma tytułów piosenek , może to taki nowy dizajn (design) wsród wydawców ale na płycie Hey tez nie ma na lebelu tutułu piosenek . Hmm, chyba ktos celowo nałozył cenzure na płyty aby je odróżnic ktore były ze sklepu z kropkami . Jakosciowo płyta gra dobrze .
FunGD
Posty: 28
Rejestracja: 14 lis 2016, 15:55

Re: Winyle w Biedronce

#71

Post autor: FunGD »

Slaw pisze:Będąc dzis w Biedronce na osiedlu Zaspa ze zdziwieniem zauważyłem że płyty stoja w kartonie i można je kupic - "Ludzie powiadam wam cud" :ugeek: . Płyt zagranicznych nie brałem , jakoś trwam przy zasadzie ze jak kupowac np Tangerine Dream to z epoki . Zapakowałem do koszyka -Hey - Miłość ! Uwaga I Ratunku ! Pomocy ! i Lady Punk - Miłość i Władza . Hey to wznowienie tej płyty z tego roku , co mi sie nie spodobało po zerwaniu foli . W srodku brak wkładki z tekstami , przy pierwszym utworze cos w pierwszych taktach strzelalo ( zig), nic słucham dalej .
Gdzie na Zaspie ?? Mieli Deep Purple ??
Awatar użytkownika
Slaw
Posty: 427
Rejestracja: 04 paź 2016, 08:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Winyle w Biedronce

#72

Post autor: Slaw »

Były pas startowy teraz ul Jana Pawła , Biedronka przed szpitalem ta w środku , jeszcze jedna jest na poczatku przy zielonej drodze . Deep Purpli nie było , był Sojka , Tangerine Dream, Public, Tears for Fears i cos jeszcze
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7596
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Winyle w Biedronce

#73

Post autor: amrowek »

u mnie w biedronce to Hey I Tnagerine Dream leży i leży
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Slaw
Posty: 427
Rejestracja: 04 paź 2016, 08:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Winyle w Biedronce

#74

Post autor: Slaw »

Ja w każdym razie zakupy winyli w Biedronce już zakonczyłem .
Mam pytanie do tych co kupili płyte wykonawców zachodnich .
Czy lebele na tych płytach tez sa bez tytułów utworów , numerów katalogowych itp . czyli czyste?
Awatar użytkownika
Slaw
Posty: 427
Rejestracja: 04 paź 2016, 08:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Winyle w Biedronce

#75

Post autor: Slaw »

FunGD pisze:
Slaw pisze:Będąc dzis w Biedronce na osiedlu Zaspa ze zdziwieniem zauważyłem że płyty stoja w kartonie i można je kupic - "Ludzie powiadam wam cud" :ugeek: . Płyt zagranicznych nie brałem , jakoś trwam przy zasadzie ze jak kupowac np Tangerine Dream to z epoki . Zapakowałem do koszyka -Hey - Miłość ! Uwaga I Ratunku ! Pomocy ! i Lady Punk - Miłość i Władza . Hey to wznowienie tej płyty z tego roku , co mi sie nie spodobało po zerwaniu foli . W srodku brak wkładki z tekstami , przy pierwszym utworze cos w pierwszych taktach strzelalo ( zig), nic słucham dalej .
Gdzie na Zaspie ?? Mieli Deep Purple ??
Jezeli bedziesz tam krazył to zajdz do Biedrony na ul.Opolska - tam tez podobno lezy duzo plyt , D Purple tam tez nie ma .
ODPOWIEDZ