Mystic Production

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Mystic Production

#1

Post autor: krolix »

Czy ktoś z Was zamawiał płyty z https://www.mystic.pl/?i=1 i może napisać, czy są one dobrze pakowane?
Awatar użytkownika
Ramirez
Posty: 1729
Rejestracja: 17 sty 2016, 14:21
Gramofon: Sony PS-4300

Re: Mystic Production

#2

Post autor: Ramirez »

Zamawiałem - uwag brak.
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mystic Production

#3

Post autor: krolix »

Upewnię się: czyli nie jest to tylko najprostszy karton "do winyli", tylko płyty owijają czymś jeszcze i/lub stosują naprawdę gruby karton, ewentualnie ze strefami zgniotu na rogach? :)
Awatar użytkownika
Ramirez
Posty: 1729
Rejestracja: 17 sty 2016, 14:21
Gramofon: Sony PS-4300

Re: Mystic Production

#4

Post autor: Ramirez »

Wiesz, nie pamiętam. Kilka płyt od nich przyszło - opakowania były chyba standardowe, ale karton porządny i do żadnych zagięć czy innych uszkodzeń nie doszło.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mystic Production

#5

Post autor: klin »

Gruby karton i.pare warstw.
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mystic Production

#6

Post autor: krolix »

Bardzo dziękuję za opinie, czyli zamawiam. :)
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mystic Production

#7

Post autor: krolix »

Zamówiłem, płyty przyszły zgodnie z zapowiedzią w ciągu dwóch dni. Zapakowane znakomicie - konkretne pudełko zewnętrzne, do tego każda płyta przełożona kwadratowym kartonem, wszystko wewnątrz zabezpieczone dodatkowo taśmą, tak że płyty się nie przesuwają a do tego jeszcze zachowana przestrzeń na ewentualny zgniot. Bardzo pozytywne doświadczenie. Szczerze polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
Dragant
Posty: 968
Rejestracja: 14 cze 2014, 13:26
Gramofon: Sony PS-X70
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mystic Production

#8

Post autor: Dragant »

Dziś przyszła do mnie przesyłka z Mystic. Fakt - karton w porządku, niespecjalnie gruby, ale generalnie OK. Dwie płyty owinięte w jedną folię bąbelkową. Zauważyłem, że jeden z rogów płyt był lekko stuknięty, ale myślę "co tam... płyty nie były ani drogie, ani takie, na których mi wyjątkowo zależy". Otwieram folię, a tam niemiła niespodzianka - koperta wewnętrzna jednej z płyt jakby "wytarta" i winyl lekko z niej wystaje.
Niestety nic już z tym nie zrobię, bo folia zdjęta, jedynie nauczka na przyszłość, żeby przed jej zdjęciem jak najdokładniej obejrzeć co się da... :cry:
Sony PS-X70, Nagaoka MP-110+JNP-200/Denon DL301 MKI, Nuda Mini, Rotel RA971, Canton Karat 300, Rotel RCD-930AX
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mystic Production

#9

Post autor: krolix »

Hm... wydaje mi się, że ciężko sprawdzić w jakim stanie jest koperta wewnętrzna przed odfoliowaniem płyty. :) Poza tym to już raczej wina producenta. Tak przy okazji ktoś na forum niedawno wyśmiewał się z wysyłania krążków wyjętych z okładki, a właśnie jest to przykład dlaczego tak się robi. W każdym bądź razie zawsze możesz sprawę reklamować, zwłaszcza zbity róg okładki.
Awatar użytkownika
Dragant
Posty: 968
Rejestracja: 14 cze 2014, 13:26
Gramofon: Sony PS-X70
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mystic Production

#10

Post autor: Dragant »

W moim przypadku przetarta/przerwana była krawędź z prawej, czyli ta, którą trochę widać nawet w folii. Przyznam, że kilka razy dostałem przesyłkę z płytą wyjętą z okładki i sam zachodziłem w głowę o co chodzi. Teraz już wiem :)
Nie będę tego reklamował... szkoda zachodu. Nie chciałem Wam narzekać, jedynie ostrzec :)
Sony PS-X70, Nagaoka MP-110+JNP-200/Denon DL301 MKI, Nuda Mini, Rotel RA971, Canton Karat 300, Rotel RCD-930AX
ODPOWIEDZ