Giełdy płyt winylowych - Polska

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tollo
Posty: 1213
Rejestracja: 29 wrz 2013, 23:36
Lokalizacja: Zgierz

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#121

Post autor: tollo »

Remony - Możesz coś powiedzieć o tym miejscu? ;) Na dużo nie liczę, szukam teraz polskiej muzyki i uznałem, że tam coś może znajdę.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41590
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#122

Post autor: Wojtek »

To jeszcze mówimy tutaj o giełdach winylowych czy o łódzkich bazarach z mydłem i powidłem? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Toruńska Orkiestra
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2013, 16:23

Giełda płyt - TORUŃ

#123

Post autor: Toruńska Orkiestra »

Zapraszamy wszystkich wielbicieli czarnych krążków na giełdę płyt winylowych, CD oraz kaset magnetofonowych. Wydarzenie odbędzie się w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Skrzypiec - Toruń 2013 w Galerii i Kawiarni Muza - 16.11.2013r. w godzinach: 16:00 - 20:00

Zachęcamy zarówno kolekcjonerów, jak również osoby zaczynające swoją przygodę z płytami do sprzedaży, wymiany oraz kupna. Zapraszamy wszystkich: starszych i młodszych, wielbicieli każdego gatunku od klasyki do d'n'b.
Do udziału w giełdzie zaproszone zostały sklepy oraz antykwariaty.

W trakcie imprezy odbędzie się występ DJa Paulo (BiszOerKay) oraz Łukasza Sylwestrzaka /skrzypce elektryczne/.

Wstęp dla wszystkich uczestników jest wolny.

Uczestnictwo wszystkich, którzy mają ochotę wystawić swoje kolekcje (sklepy, antykwariaty, wytwórnie, osoby prywatne itd.) uprzejmie prosimy zgłaszać mailowo pod: violintorun2013@tos.art.pl
:violin:
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Giełdy płyt winylowych w Polsce

#124

Post autor: KasparHauser »

Kto się wybiera na dzisiejszą giełdę w Hybrydach?
Awatar użytkownika
PRASOWY
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2013, 10:10

Giełdy płyt winylowych - Polska

#125

Post autor: PRASOWY »

Drodzy Forumowicze,
serdecznie zapraszamy na czwartą odsłonę Prasowej Giełdy Płytowej, w Barze Prasowym w Warszawie. Poniżej szczegółowe informacje:

PRASOWA GIEŁDA PŁYTOWA vol. 4
16 XI 2013, godz.: 11-16
Bar Prasowy
Ul. Marszałkowska 10/16
Zapraszamy serdecznie na czwartą już odsłonę Prasowej Giełdy Płytowej, na której swoją ofertę przygotowują stołeczne antykwariaty, dystrybutorzy i niezależne wytwórnie płytowe. Na giełdzie znajdziecie zarówno archiwalne perełki jak i nowości wydawnicze. Oprócz płyt winylowych, nie zabraknie również kompaktów, a wytwórnia Fuck You Hipsters Records zaprezentuje swoją nowość wydawniczą… na kasecie!!!
Listopadowa odsłona naszego muzycznego święta poświęcona zostanie pamięci jednego z najwybitniejszych kompozytorów i muzyków w historii rock’n’rolla, niesamowitej postaci, człowiekowi-instytucji, zmarłemu 27 października b.r.: LOU REEDOWI! Z gramofonów Warsaw City Rockers polecą głównie jego solowe kawałki, a także te które napisał dla Nico i Velvet Underground. Nie zabraknie też jego płyt u zaproszonych wystawców.
16 listopada pokażemy, że mimo tak wielkiej straty rock’n’roll nie umarł!
Do zobaczenia!

Link do fejsbukowego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1762743 ... ser_joined
Bar Prasowy, ul. Marszałkowska 10/16, Warszawa.
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Giełdy płyt winylowych - Polska

#126

Post autor: Robertson »

Pogoda taka , że psa bym z domu nie wypędził ale...decyzja podjęta jadę do Hybryd :? Mam w planie upolować kilka tytułów ;) Może po drodze zaczaczę o music Fana. Będzie ktos z Was w Hybrydach ?
Darek

Giełdy płyt winylowych - Polska

#127

Post autor: Darek »

Robertson pisze:Hybrydach
Bylem tam ostatnio w '82 i nic ciekawego nie bylo :lol: :lol: :lol:
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Giełdy płyt winylowych - Polska

#128

Post autor: Robertson »

No to na 100 % musieliśmy się minąć. Wtedy był to chyba każdy wtorek i jakoś tak wieczorkiem. Pamiętam jak dziś.Z kolegami składaliśmy się w kilkui wypożyczalismy winyle na tydzień...głównie Heavy Metal od Jurka z lodzi. W domu nagrywałem to na szpule .Ho hooo .....miałem wtedy Damę Pik a póżniej Arię :mrgreen:
Robertson
Posty: 878
Rejestracja: 30 maja 2013, 16:33

Giełdy płyt winylowych - Polska

#129

Post autor: Robertson »

Masacraa!!!! Coś tam kupiłem ale...bez rewelacji.Połowa to handlarze z Volumenu .Kilka osób z polskii zjechało .Ogólnie nic ciekawego. A ceny ! Wyj....w kosmos :doh:
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Giełdy płyt winylowych - Polska

#130

Post autor: krolix »

8 grudnia 2013
Gdynia, klub "Desdemona"
godz. 17.00, wstęp wolny


https://www.facebook.com/events/733184660042349/
Awatar użytkownika
mattiss
Posty: 20
Rejestracja: 06 maja 2013, 16:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Giełdy płyt winylowych - Polska

#131

Post autor: mattiss »

A jest ktoś z Wrocławia, kto był kiedyś w Firleju w sobotę? Warto? Bo tam co sobotę jest Giełda Fonograficzna i pomimo, że mam 150m, to jakoś zawsze nie mam czasu :/
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Giełdy płyt winylowych - Polska

#132

Post autor: krolix »

Ponownie Gdynia. :)

28 grudnia 2013
klub "Desdemona", ul. Abrahama 37
godz. 15.00, wstęp wolny


https://www.facebook.com/events/237188586448303/
Awatar użytkownika
jakub321
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2012, 16:51

Re: Giełdy płyt winylowych - Polska

#133

Post autor: jakub321 »

Na giełdę w Firleju warto przyjść, bo przychodzą tam fajni ludzie i bywają tam fajne płyty : )
Awatar użytkownika
jakub321
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2012, 16:51

Re: Giełdy płyt winylowych - Polska

#134

Post autor: jakub321 »

a propos giełdy w Firleju, zapraszam na bardzo ciekawą wystawę. Może kogoś zainteresuje. Już w tę sobotę. Oczywiście w połączeniu z giełdą fonograficzną.

http://www.wroclaw.pl/prlowski-sprzet-grajacy

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Giełdy płyt winylowych - Polska

#135

Post autor: zoombie »

Dodam może, że w Muzeum Poczty jest wystawa "Od fonografu do gramofonu", niestety nie wiedzieć czemu, wrocławskie muzeum nieczynne jest we wtorki :(
ODPOWIEDZ