Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#1

Post autor: klin »

Czy ktoś z Was drodzy forumowicze siedzi w UK i mógłby pomóc w zakupie koszulek? :)
Chwalą sobie ludzie takie oto koszulki:
http://www.covers33.co.uk/shop/for-your ... ck-of-100/

Tylko, że koszt wysyłki do Polski to 60 funtów - trochę nieporozumienie. Pisałem do tego sklepu czy mogli by wysłać do Polski za jakąś rozsądniejszą opłatą ale cisza... Wysyłka w UK za darmo.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15002
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#2

Post autor: darkman »

Wychodzi za sztukę 1.05 pln lub nieco więcej bez porto. Sądzisz, że będą lepsze niż to co oferują winyle? Chyba je widziałem w Holandii - poszukaj na portalach beneluxowych - tu na pewno przesyłka będzie tańsza.
Pytam z ciekawości, bo cały czas szukam dobrych i tanich. Do tej pory jak na moje wymagania i know how nic nie przebiło ecri/70 z winyli. Z tym, że nie kupuję mniej niż 200 jednorazowo.

p.s. ile tego chcesz? 1 paczkę?
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#3

Post autor: klin »

darkman pisze: Sądzisz, że będą lepsze niż to co oferują winyle?
Koledzy z AS bardzo sobie je chwalą i twierdzą, że są lepsze od MoFi...
http://www.audiostereo.pl/mobile-fideli ... 32283.html
Poza tym mają ścięte rogi, co mi baaaardzo pasuje. No i są stosunkowo nie drogie :)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15002
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#4

Post autor: darkman »

No OK, Klinowaty, przeczytałem. nie trafiłem na partię MoFi brudzącą. Ciekawe jak Blispx? Ja sobie
dość chwalę MoFi jako bdb. do AS mam stosunek ambiwalentny, ale akurat w tym wątku piszą chłopaki, których znam i cenię w większości.
No i ta "Poli Raksy twarz" w tej masce hokejowej, też coś napisał.. rodzina? 8-)
No co mi tam, tanie są te koperty niby w sumie, mogę się też zrujnować na próbę. Pewnie fajne.
Ciekawe ile waży taka paczka 100szt. solo tzn ile to LP wagowo?
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#5

Post autor: blispx »

Air Freight: £60.00, widzę że te duże podwyżki przesyłek z UKeja to jednak nie fejk, zostaje tylko poprosić kogoś aby to ci przywiózł ew korzystać z jakiegoś brokera tam

Co do Mofi to także nie trafiłem, może dlatego że biorę bezpośrednio w Chicago, ale trafiłem na jedną paczkę x50 przymałych, uciekałem z Sales tax i brałem poprzez Amazon od kogoś tam
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#6

Post autor: klin »

darkman pisze: No i ta "Poli Raksy twarz" w tej masce hokejowej, też coś napisał.. rodzina?

Daleka :D
blispx pisze: Co do Mofi to także nie trafiłem, może dlatego że biorę bezpośrednio w Chicago, ale trafiłem na jedną paczkę x50 przymałych, uciekałem z Sales tax i brałem poprzez Amazon od kogoś tam
No ja mam bezpośrednio od MoFi i nie narzekam. Po prostu te przycięte rogi mnie kręcą ;)
darkman pisze: p.s. ile tego chcesz? 1 paczkę?
Myślałem o 2 x 100.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15002
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#7

Post autor: darkman »

blispx pisze: poprosić kogoś aby to ci przywiózł
Tylko kłopot w tym, że jeśli na kołach to tak, ewentualnie gdy ktoś leci z bagażem zasadniczym, bo do podręczu się tego nie zabierze raczej.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#8

Post autor: klin »

Jest odpowiedź od sklepu:
"Sorry I have amended the shipping to reflect the true cost. It is now £30. The white polylined paper will be back in stock hopefully in the second week of April."

Robi się ciekawiej :) Darkman byłbyś chętny? Tylko że dopiero w połowie kwietnia będą dostępne...
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15002
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#9

Post autor: darkman »

Dzięki bardzo, ale odpuszczę okazję tym razem, bo jestem dość zaopatrzony akurat.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#10

Post autor: klin »

darkman pisze:ecri/70 z winy
Masz na myśli te?
http://winyle.pl/okladki-na-plyty/5791- ... 00szt.html
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15002
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pomoc w zakupie koszulek covers33 w UK

#11

Post autor: darkman »

klin pisze:
darkman pisze:ecri/70 z winy
Masz na myśli te?
http://winyle.pl/okladki-na-plyty/5791- ... 00szt.html
Tak, dokładnie te kupuję:
http://winyle.pl/okladki-na-plyty/5792- ... 00szt.html
i w takim wariancie, nieco taniej nawet wychodzi.
Stosuję je do swoich płyt i do tych, które daję do wątków giełdowych, a takie typowe własne półkowniki, to daję w MoFi i te zaklejane US co Paweł też kupuje / klej na kopercie, a nie na skrzydełku, choć nigdy nie pamiętam jak się nazywają ;).
Do tych 70/200 już się przyzwyczaiłem i są spoko (dobry deal cena/jakość). Testowaliśmy zresztą z Olszą różne wersje i gramatury. Brałem też swego czasu takie całkiem grube/białe clear i są doskonałe, ale aż za grube do niektórych kopert.

(Olsza zrobił takie zestawienie tego co było brane pod uwagę i jest tam punktacja orientacyjna - daje to dość pojecie co jest co i dlaczego?)
Te, które wypatrzyłeś, to na pewno bardzo fajne i z pewnością je kupię w przyszłości by sobie wyrobić zdanie.
ODPOWIEDZ