Zakup w empiku - porysowana płyta

Wszystko na temat kupowania płyt
Awatar użytkownika
eu4yaon
Posty: 4908
Rejestracja: 23 sie 2016, 17:21
Gramofon: Pioneer
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Zakup w empiku - porysowana płyta

#31

Post autor: eu4yaon »

klin pisze:Po otwarciu nie możesz zwrócić bez podania.przyczyny. Ale możesz reklamować jeśli towar nie jest zgodny z opisem bądź tez po otwarciu okazało się że płyta jest porysowana bądź krzywa...
Dokladnie, kupilem w media markt plyte kaliber44 w domu po rozpakowaniu okazala sie wygieta z jednej strony. Zaraz pojechalem oddac a gościu do mnie zebym sobie zalaczyl jakis filtr w przedwzmacniaczu to w tym miejscu mi tak basem nie bedzie narywac bo on tak robi. Fakt ze oddali pieniadze ale plyta pewnie wrocila z powrotem na polke bo wedlug sprzedawcy takie plyty to norma. Wiec jak ktos kupi Księgę tajemnicza z limitowanym numerem 2050 to sie zdziwi.
Pioneer PL 50L II + Hana EH + Husariaa v2 + Atoll IN 100SE + JBL TLX8
Bialy1112
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2015, 21:03
Gramofon: Technics SL-5310
Lokalizacja: Rojewice/Kujawsko-Pomorskie

Re: Zakup w empiku - porysowana płyta

#32

Post autor: Bialy1112 »

Niestety takie przypadki będą się powtarzać. Sam byłem świadkiem w Empiku jak sprzedawczyni szukając dla mnie płyty (była przełożona między inne litery) przez przypadek zrzuciła z górnej półki dwa opakowania z płytami winylowymi, po czym podniosła i odłożyła między inne tytuły.
Onkyo A8850 + Onkyo DX7011 + Onkyo T4930 + Technics SL-5310 + TA Elektroakustik PP-140/Grundig Box 1500a Proff.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zakup w empiku - porysowana płyta

#33

Post autor: kielek »

Bez przesady. Winyl to nie szelak ani talerz z porcelany.Co miała zrobić? Odłożyć w inne miejsce i pokryć koszty? Skąd domniemanie,że je uszkodziła? Jak sobie wyobrażasz transport płyt pocztą,kurierem itd.,że je noszą na poduszce?
Awatar użytkownika
katar
Posty: 224
Rejestracja: 12 sie 2012, 00:00
Gramofon: SL-1900
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zakup w empiku - porysowana płyta

#34

Post autor: katar »

eu4yaon pisze:
klin pisze:Po otwarciu nie możesz zwrócić bez podania.przyczyny. Ale możesz reklamować jeśli towar nie jest zgodny z opisem bądź tez po otwarciu okazało się że płyta jest porysowana bądź krzywa...
Dokladnie, kupilem w media markt plyte kaliber44 w domu po rozpakowaniu okazala sie wygieta z jednej strony. Zaraz pojechalem oddac a gościu do mnie zebym sobie zalaczyl jakis filtr w przedwzmacniaczu to w tym miejscu mi tak basem nie bedzie narywac bo on tak robi. Fakt ze oddali pieniadze ale plyta pewnie wrocila z powrotem na polke bo wedlug sprzedawcy takie plyty to norma. Wiec jak ktos kupi Księgę tajemnicza z limitowanym numerem 2050 to sie zdziwi.

Hahahaha o kurczunio, zaraz się okaże, że to ta którą kupiłem kilka dni temu :d Górczewska w Warszawie? Dziwiłem się, że płyta stała w dziwnym miejscu i dodatkowo po odpakowaniu ewidentnie były paluchy na labelu :d Tyle, że ja nie zauważyłem, żeby było z nią coś nie tak- zbieg okoliczności czy moje ślepe oko? :D

Ps. sprawdziłem moja ma numer 2531 :D
ODPOWIEDZ