Dodax - czy mam się martwic?

Wszystko na temat kupowania płyt
-Wolf-
Gramofon: Acoustic Solid

Re: Dodax - czy mam się martwic?

Postautor: -Wolf- » 07 sty 2017, 17:56

Nie próbowałem tego, ale jak wejdziesz na www.paypal-doladowania.pl to jest taka informacja:

"Nasza funkcja błyskawicznego doładowania umożliwia Ci niemalże natychmiastowy przelew środków z Twojego rachunku bankowego na Twoje konto PayPal. Wystarczy zalogować się na stronie naszego partnera Trustly, korzystając z danych logowania PayPal, wybrać bank i określić kwotę, jaką chcesz zasilić konto PayPal. Na zakończenie potwierdzasz przelew i gotowe – możesz od razu zacząć zakupy. Pamiętaj, że adres e-mail zarejestrowany dla Twojego konta PayPal musi być adresem potwierdzonym."

Nie ma słowa o posiadaniu karty kredytowej.
Acoustic Solid 111 Metall + WTB303 (Rega RB303) + Audio-Technica AT440MLb --> Musical Fidelity V90-LPS --> Fezz Audio Silver Luna --> Pylon Audio Pearl 25
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection

Awatar użytkownika
folgel
Gramofon: Telefunken TS 950

Postautor: folgel » 07 sty 2017, 18:24

Karta nie jest wymagana. Korzystam z paypal od kilku lat i po prostu przesyłam sobie pieniądze przelewem, tylko czasem to trochę trwa, 1-2 dni.

rooted.manatee

Postautor: rooted.manatee » 07 sty 2017, 22:23

folgel pisze:Karta nie jest wymagana. Korzystam z paypal od kilku lat i po prostu przesyłam sobie pieniądze przelewem, tylko czasem to trochę trwa, 1-2 dni.

A kupowałeś w dodax'ie coś w ten sposób, bez potrzeby posiadania karty kredytowej?

Awatar użytkownika
folgel
Gramofon: Telefunken TS 950

Postautor: folgel » 08 sty 2017, 11:44

rooted.manatee pisze:Źródło posta A kupowałeś w dodax'ie coś w ten sposób, bez potrzeby posiadania karty kredytowej?

No faktycznie u nich nie kupowałem, ale karta powiązana z paypal wymagana jest z reguły wtedy gdy kupujesz coś na zasadzie subskrypcji aby mogli automatycznie pobrać sobie pieniądze co miesiąc tak jak np robi Spotify. Proponuje doładować konto paypal i po prostu sprawdzić czy sklep zaakceptuje płatność.

Awatar użytkownika
holy_shit_89

Postautor: holy_shit_89 » 08 sty 2017, 12:15

folgel pisze:
rooted.manatee pisze:Źródło posta A kupowałeś w dodax'ie coś w ten sposób, bez potrzeby posiadania karty kredytowej?

No faktycznie u nich nie kupowałem, ale karta powiązana z paypal wymagana jest z reguły wtedy gdy kupujesz coś na zasadzie subskrypcji aby mogli automatycznie pobrać sobie pieniądze co miesiąc tak jak np robi Spotify. Proponuje doładować konto paypal i po prostu sprawdzić czy sklep zaakceptuje płatność.

Ja kupowałem coś w ten sposób i nie było żadnych problemów. Przelewasz kwotę na PayPal, potem kierujesz się na dodax.pl i kupujesz płytę.

rooted.manatee

Postautor: rooted.manatee » 08 sty 2017, 15:46

holy_shit_89 pisze:
folgel pisze:

Ja kupowałem coś w ten sposób i nie było żadnych problemów. Przelewasz kwotę na PayPal, potem kierujesz się na dodax.pl i kupujesz płytę.

Dobra. Spróbuje w ten sposób zapłacić. Mam nadzieję że się uda. Dzięki za pomoc. :)

gk1

Postautor: gk1 » 09 sty 2017, 22:41

Dzisiaj przyszło do mnie zamówienie z Dodax, dokładnie w dniu podanym w zamówieniu. Także myslę, że nie ma się czego obawiać, w moim odczuciu to bardzo poważny sprzedawca. Ciekawostką jest , że trzy zamówione płyty przyszły w trzech oddzielnych paczkach.
Pozdrawiam
Krzysiek

Awatar użytkownika
krychu337
Gramofon: JVC QL-F6

Postautor: krychu337 » 10 sty 2017, 14:10

Ja zamawiałem między świętami pierwszy raz w Dodaxie, dokładnie to 3 płyty.. dwie przyszły w jednej paczce, a trzecia oddzielnie. Jak zamawiasz kilka pozycji, zależy chyba skąd wysyłają (czasami jest opcja wyboru przy składaniu zamówienia). Były u mnie po ok. tygodniu. Mogliby trochę lepiej zabezpieczać paczki, ale ogólnie nie ma co narzekać.. tym bardziej że czasami ceny są bardzo przystępne ;)
JVC QL-F6 + AT440mlb/Sony TA-F570ES/Dali 104

Wróć do „Zakupy”