Rękawiczki

Czyścimy i dbamy o naszą kolekcję
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15149
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Rękawiczki

#31

Post autor: darkman »

zelazny pisze:
19 lip 2023, 07:18
"ooo Seb coś nowego,
No cóż rozczarowanie widzę? bo to nic nowego :), taki świat.
Tomek używa do elektroniki, ja do lamp (o ile pamiętam to Blis też), do myjki ręcznej(innych) inni montersko do taili i ramienia. Bacek do kabli :mrgreen: itd..
Na czym miałaby polegać nowość w użyciu rękawiczek do płyt gramofonowych? Chcesz to używasz, nie chcesz to nie. Ludzie wyrażają swojo opinie i tyle.
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4584
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Rękawiczki

#32

Post autor: zelazny »

12 tyś. zbędnych jak dla mnie postów. Nie możesz po prostu uszanować tego, iż nie lubię twoich wypocin.
Po prostu, nie pisz w moich tematach i będzie ok.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15149
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Rękawiczki

#33

Post autor: darkman »

zelazny pisze:
19 lip 2023, 08:34
12 tyś. zbędnych jak dla mnie postów.
No tu w istocie różnimy się w ocenie, ale twoja jest mi obojętna.
Załóż sobie własne forum, to powinno pomóc. Będziesz pisał sam do siebie. Z twojej strony kilkanaście lat roszczeniowych tekstów w większości atematycznych. :P
zelazny pisze:
19 lip 2023, 08:34
Nie możesz po prostu uszanować tego, iż nie lubię twoich wypocin.
Chamskie wypowiedzi mogę jedynie zignorować, ale nie chcę. Z szacunkiem nie ma to nic wspólnego. Naucz się z tym żyć lub nie.
zelazny pisze:
19 lip 2023, 08:34
Po prostu, nie pisz w moich tematach i będzie ok.
OK? Dla kogo?
Nie ma czegoś takiego na forum jak twoje tematy. tematy są forumowe. Nigdy zaś twoje. Zresztą nawet te uznawane przez ciebie za twojsze, też nie są prywatne. Jedyny "twój" to 'Sebastian', ale też muszę cie rozczarować - będę w nim pisał gdy mi się zechce.
Mnie to obojętne jakie posty lubisz. Posty nie są do lubienia, tylko do czytania.
Przestań obrażać, to nie będziesz obrażany. Proste. Wiesz co to lustro polemiki?

BTW w moim poprzednim poście nie ma nic zdrożnego. ty masz do nich irracjonalne podejście, bo po prostu jesteś uprzedzony.

Oczekujesz poklasku, że rękawiczki do Lp's to nowatorski i genialny pomysł? No litości!
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4584
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Rękawiczki

#34

Post autor: zelazny »

Przestań pisać w moich tematach, tylko o to proszę...
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15149
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Rękawiczki

#35

Post autor: darkman »

@zelazny, nie ma czegoś takiego jak twoje tematy. Nie widzę żadnego powodu by nie brać udziału w tematach forum. Prośba odrzucona, bo atematyczna.
Kontroluj używanie słów o wymowie pejoratywnej, wulgarnych i powszechnie uznanych za obrażające, będzie ci z tym lepiej i łatwiej. Wszystkie szykany biorą swój początek od ciebie, dla przykładu używanie małej litery "ty,twój, cię, ciebie", tak zacząłeś ty i to już pozostanie, skoro tak bardzo ciebie to rajcuje jako okazanie braku szacunku do interlokutora. No tak to działa @zelazny. Nikt nie jest doskonały, a ty nie jesteś wyjątkowym przypadkiem szczególnej troski. Na wypociny odpowiadam słowem bełkot w stosunku do twoich tekstów i wyimaginowanych problemów. Ty co prawda nie możesz mnie obrazić, ale piłeczkę zawsze można odbić. Warto byś to wiedział.
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3291
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rękawiczki

#36

Post autor: bms01pl »

Bacek pisze:
19 lip 2023, 01:44
moje niesłyszenie kabli. Jak ci muzealnicy, bez rękawiczek, spłoszyłem pozytywny efekt ich działania.
z czystej ciekawości - jakich kabli używasz do tych klipsch'ów?
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
Bacek
Posty: 2600
Rejestracja: 04 gru 2013, 22:06
Gramofon: Kenwood L-07D
Lokalizacja: Poznań

Re: Rękawiczki

#37

Post autor: Bacek »

Najtańszych ofc i jakiegoś Klotza na bas. Aktualnie La Scale działają w trybie aktywnym także potrzebuję trzech par kabli (a nawet czterech bo na górze stoi dodatkowa tuba z alternatywnym średniotonowym), po jednej dla każdego drivera.
Korci mnie użycie jakiegoś kabla trzyparowego chociaż bo robi się z tego spory bałagan.
Klipsch LaScala i analogowo cyfrowa herezja.
jacch
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2020, 20:22

Re: Rękawiczki

#38

Post autor: jacch »

Bacek pisze:
18 lip 2023, 15:21
Tutaj wersja z mikrofibry za zdecydowanie wyższą cenę. No i pytanie czy koledzy chińczycy faktycznie 12 sztuk przyślą czy liczba w środku opisu to tylko podpucha.

https://allegro.pl/oferta/bizuteria-egz ... 3838848781
Ja złosliwy nie jestem, ani podejzliwy, zwracam natomiast uwagę na coś co inni przeoczą...tym razem to nazwa sprzedającego "od xujeshop" - nie wiem, ale coś mi tu nie gra :)
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4734
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Rękawiczki

#39

Post autor: Mawis »

jacch pisze:
27 lip 2023, 23:28
Bacek pisze:
18 lip 2023, 15:21
Tutaj wersja z mikrofibry za zdecydowanie wyższą cenę. No i pytanie czy koledzy chińczycy faktycznie 12 sztuk przyślą czy liczba w środku opisu to tylko podpucha.

https://allegro.pl/oferta/bizuteria-egz ... 3838848781
Ja złosliwy nie jestem, ani podejzliwy, zwracam natomiast uwagę na coś co inni przeoczą...tym razem to nazwa sprzedającego "od xujeshop" - nie wiem, ale coś mi tu nie gra :)
Dostawa z Chin jest, widać przeca.
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Awatar użytkownika
Peliks
Posty: 2354
Rejestracja: 29 lis 2017, 17:13
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Rękawiczki

#40

Post autor: Peliks »

Polecam tu kupić bo tanio i jakość bdb ale rozmiarówka jest zaniżona i o tym trzeba pamiętać. Ogólnie to kupuję u tego sprzedawcy też rękawice ochronne do prac ogrodowo-warsztatowych ale tu rozmiary są OK.
https://allegro.pl/oferta/rekawiczki-ko ... 0410322033
Sony/Denon/ADC PreamP D Cayin A-88T MC Systems M3
ADC QLM XLM AT15Sa AT150MLX Denon DL- 103D Elac ESG 796 Goldbug Medusa
Nakamichi MC1000 Ortofon Cadenza Black SPU E GM Gold Philips GP401.II Sony XL-45
Awatar użytkownika
daru0105
Posty: 1364
Rejestracja: 17 paź 2018, 19:24

Re: Rękawiczki

#41

Post autor: daru0105 »

Rękawiczki są niezbędne do wydań MOFI. Dotkniesz palca labela i często zostaje plama. Musisz za każdym razem przed wyciąganiem płyty myć dokładnie ręce. W innych wydaniech aż tak dużego problemu nie widzę. Zazwyczaj do drogich, dobrych wydań stosuję rękawiczki.
Thorens TD160B MkII, Jelco 750D, Ortofon Jubilee, AT-OC9ML/II, Gold Note PH-10 + PSU-10,Burmester 870, Mark Levinson No 27.5 ,Loudspeakers Manufacturer
ODPOWIEDZ