Myjka Analogis vs Myjka Knosti vs Okki Nokki vs inne

Czyścimy i dbamy o naszą kolekcję
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15149
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Myjka Analogis vs Myjka Knosti vs Okki Nokki vs inne

#46

Post autor: darkman »

Jeszcze ta 1.0 bywa oferowana nowa, ale parę lat temu mi pisałeś, że coś z nią nie teges ze względu na max prostotę, ale już nie pamiętam detali.(w jakijś polskie firmie widziałem, nie wiem czy 'kopia' po liftingu czy też oryginał ze starej produkcji jeszcze).
Awatar użytkownika
cooledit
Posty: 1824
Rejestracja: 13 lut 2016, 15:02
Gramofon: Acoustic Solid
Lokalizacja: Kraków

Re: Myjka Analogis vs Myjka Knosti vs Okki Nokki vs inne

#47

Post autor: cooledit »

Coś tam było nie tak ale też już nie pamiętam. Ale dla ciekawych pełnej i aktualnej oferty Nitty G. link do strony producenta:

https://www.nittygrittyinc.com/#oursystems

Dostępne warianty i aktualne ceny :pray: :doh:
Acoustic Solid Classic Wood Black + Rega 303 + Goldring 2100 --> Graham Slee Era Gold V + PSU 1 --> Primare CD32 + I32 --> Focal CHORUS 836VW, kilka drucików z Acoustic Zen i Tara Labs
louis-cypher
Posty: 111
Rejestracja: 04 sty 2018, 19:54
Gramofon: Dual 731Q
Lokalizacja: Legionowo

Re: Myjka Analogis vs Myjka Knosti vs Okki Nokki vs inne

#48

Post autor: louis-cypher »

cooledit pisze:
14 sie 2023, 14:36
Dostępne warianty i aktualne ceny
ce ceny to jakiś kosmos :shock: do tego należy doliczyć koszt przesyłki plus cło, więc do każdej z cen należy dodać mniej więcej 1/3 podanej wartości; taniej już na ebayu, ale też drogo; ciekawy jestem czy ta myjka tak dobrze myje jak kosztuje? bo jeśli tak, to idąc tym tokiem myślenia należało by stwierdzić, że taka np. Okki Nokki za niecałe 2k nie myje wcale....
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4583
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Re: Myjka Analogis vs Myjka Knosti vs Okki Nokki vs inne

#49

Post autor: zelazny »

louis-cypher pisze:
15 sie 2023, 12:24
cooledit pisze:
14 sie 2023, 14:36
Dostępne warianty i aktualne ceny
ce ceny to jakiś kosmos :shock: do tego należy doliczyć koszt przesyłki plus cło, więc do każdej z cen należy dodać mniej więcej 1/3 podanej wartości; taniej już na ebayu, ale też drogo; ciekawy jestem czy ta myjka tak dobrze myje jak kosztuje? bo jeśli tak, to idąc tym tokiem myślenia należało by stwierdzić, że taka np. Okki Nokki za niecałe 2k nie myje wcale....
Kup ON RCM II i tyle. Sprawdzony sprzęt, kupiłem jakieś 6 lat temu i czort jej nie bierze...
ODPOWIEDZ