R.E.M.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
artur170dx
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2011, 23:05

R.E.M.

#1

Post autor: artur170dx »

http://remhq.com/news_story.php?id=1446
Dziś członkowie R.E.M. ogłosili koniec swojego zespołu. Mogli zrobić jakąś pożegnalną trasę, szkoda :(

Macie jakieś ulubione płyty?
Ja, oprócz oczywistych pozycji: "Out of Time" i "Automatic for the People", uwielbiam również: "Up" oraz "New Adventures in Hi-Fi".

pozdro! ;)
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: R.E.M.

#2

Post autor: JacK »

Mam wszystko co wydali na dvd audio w 5.1 i najlepiej gra bestówka. Natomiast ulubioną moja płytą i mocno niedocenioną przez innych jest Document.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Jaskier
Posty: 390
Rejestracja: 16 lis 2010, 22:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: R.E.M.

#3

Post autor: Jaskier »

JacK pisze:Natomiast ulubioną moja płytą i mocno niedocenioną przez innych jest Document.
Zgadzam sie w 100%. Choć "Adwentures.." i "Automatic.." to szczyt ich możliwości.
Awatar użytkownika
Boguś
Posty: 127
Rejestracja: 02 sty 2014, 09:53

R.E.M.

#4

Post autor: Boguś »

Jeśli chodzi o R.E.M., to jest jeden z moich ulubionych zespołów lat 80. Po wydaniu "Automatic... " to rożnie było, ale od debiutu do płyty z 1992 to wszystko.
"Murmur" wiadomo, no i może dzięki tej płycie ktoś pozna porąbańców z Go4 :D.
(∞).
Awatar użytkownika
kebabożerca
Posty: 218
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:41

R.E.M.

#5

Post autor: kebabożerca »

Słucham i lubię najbardziej to co aktualnie mam, a mam cztery albumy od Out of Time do New Adventures in Hi-Fi. Każda z nich jest świetna, mam wrażenie że Monster ciut niedoceniany, może przez to że wbija się klinem między Automatic... a New Adventures... ;) Gdzieś na kasecie mam też Up i swego czasu miałem Reveal. Jednak wolę swoją "czwórkę" :)
Aj du not baj dys rekord, it is skraczt.
Barnaba
Posty: 37
Rejestracja: 25 paź 2011, 09:28

Re: R.E.M.

#6

Post autor: Barnaba »

To jeden z moich ulubionych zespołów. I za wyjątkiem Around the Sun i Up udało mi się zebrać wszystko na czarnych krążkach. Też bardzo lubię Document ale również Green, który zresztą miał ostatnio reedycję z okazji 25-lecia. A Monster to jak dla mnie prawdziwy "Monster" w ich dyskografii. Chyba trzeba było szybko nagrać kolejną płytę po sukcesie Automatic żeby utrzymać się na fali popularności, ale jakoś tak nie wyszło...
Awatar użytkownika
falon
Posty: 133
Rejestracja: 17 lut 2014, 23:54

R.E.M.

#7

Post autor: falon »

Jesli ktos zainteresowany to wyszedl rem unplugged w ilosci chyba 1000szt. Wydanie dla record store day. Jak ktos bardzo zaineresowany to lepiej dorwac teraz bo idzie ciagle do gory cena. A juz jest drogo.
Dual CS 704; Denon PMA-355UK; Infinity Reference 30; CD Marantz CD6000OSE; Tape Sony TC-KB820S QS
Awatar użytkownika
kaem
Posty: 12
Rejestracja: 08 wrz 2018, 21:19
Gramofon: Scott PS-87

Re: R.E.M.

#8

Post autor: kaem »

Mam "Document", na winylcu oczywiście. Kuzyn z Niemiec mi sprezentował. Nie jestem ich wielkim fanem, po prostu lubię. Ale w pewnym momencie było ich troszkę za dużo w naszym radiu i TV.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15134
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: R.E.M.

#9

Post autor: darkman »

Brawo Ty! Brawo Kuzyn! Brawo radio! Brawo TV!
ODPOWIEDZ