Mannam Nocny Patrol

ODPOWIEDZ
kriss1977
Posty: 16
Rejestracja: 05 paź 2016, 18:02

Mannam Nocny Patrol

#1

Post autor: kriss1977 »

Mannam Nocny Patrol wydanie Polton przeskakuje na pierwszym utworze tez tak macie?
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mannam Nocny Patrol

#2

Post autor: krolix »

Nie. Albo masz uszkodzoną płytę, albo coś nie tak jest z Twoim gramofonem.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 14999
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Mannam Nocny Patrol

#3

Post autor: darkman »

kriss1977@ pytasz o reedycję?
Bo w oryginale to jedna z nielicznych wyjątkowo dobrze nagranych i zrealizowanych LP.
PS-33/45
Posty: 7
Rejestracja: 22 lis 2014, 18:09
Gramofon: Sony PS-J20
Kontakt:

Re: Mannam Nocny Patrol

#4

Post autor: PS-33/45 »

Tak. : / Mam egzemplarz, który przeskakuje 2 razy na pierwszym utworze: raz na wstępie, a drugi raz przy słowach "zagląda do okien...", z tym, że nie przy każdym odtwarzaniu, więc być może lepsze gramofony sobie z tym radzą. Tam są jakieś grudki, które wyglądają na fabryczną wadę. Generalnie płyta trzeszczy a ramię faluje na boki. Ot, takie uroki produktów made in PRL. ;)
THEM WAS ROTTEN DAYS
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 726
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Mannam Nocny Patrol

#5

Post autor: mcemsi »

Mam dwa egzemplarze ale na żadnym nie ma tego problemu a trzaski i generalnie całe tłoczenie , poligrafia .... no cóż tak bywało.

Za to Lady Pank Ohyda kiedys miałem pod reką również dwa egzemplarze (mój i nie mój), obydwa w utworze "Zabij To" miały przeskok w takim charakterystycznym momencie tej piosenki , takie zwolnione przejście gitarowe , taki przeskok ze aż irytująco rytm traciło.

No to sie wziąłem i na siłę przeryłem rowek w tym felernym momencie igłą Arturową dociskając dość mocno paluszkiem :D , charczalo po tej operacji w tym miejscu tragicznie ale muzyka za to była w końcu w komplecie :D , gdzieś może nawet znalazlbym ten LP
Awatar użytkownika
mcemsi
Posty: 726
Rejestracja: 06 cze 2012, 23:13
Gramofon: PS-X600 , PS-X555ES

Re: Mannam Nocny Patrol

#6

Post autor: mcemsi »

Dodatek do tematu , własnie mam okazje obadać kolejny egzemplarz Ohydy i oczywiście przeskok we wspominanym miejscu równiez i tu jest.

Płyta w stanie niemal Mint- jak na polskie warunki oczywiscie. Widać w momencie przeskoku na rowkach jest takie 0,7-1mm zagłebienie. To musi byc to.
Seba70
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2020, 00:11
Gramofon: Music Hall 5.1
Lokalizacja: Orzesze

Re: Mannam Nocny Patrol

#7

Post autor: Seba70 »

Nocny patrol u mnie ok, a miałem trzy sztuki, pierwsza płyta poszła na śmietnik zajechana na gramofonie Artur.....druga w prezencie poszła, trzecia do teraz gra wyśmienicie.....może miałeś uszkodzoną sztukę...?
ODPOWIEDZ