Wifon, Przeboje na Trójkę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Wifon, Przeboje na Trójkę

#1

Post autor: KasparHauser »

Witajcie!
Jak wiecie, gramofonu już nie mam, jednak są takie momenty, że sam bym sobie łomot spuścił z racji podejmowanych decyzji... :evil:

Do sedna...

Jest taka składanka, Przeboje na Trójkę, a na niej dwa utwory Voo Voo. Nawet gdybym miał tę płytę, to nie mam na czym posłuchać, w związku z tym pytanie, może znalazłby się ktoś, kto udostępniłby te dwa nagrania Voo Voo w formacie bezstratnym i co ważne, by płyta grała w miarę ładnie.

Zwróciłem się o pomoc do pewnego Pana, którego niektórzy zapewne dobrze znają i za te dwa nagrania policzył sobie tyle pieniędzy (piractwo na 100%, jeszcze $ brać za to :doh: ), że raz - tyle nie mam, a dwa - no jakoś ciężko mi sobie wyobrazić opłatę za takie... Rzeczy. :naughty: :whistle:

Jeżeli ktoś z Państwa byłby tak łaskawy i mógł udostępnić te dwa nagrania, to będę bardzo, bardzo, bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo, jeszcze bardziej wdzięczny. :dance: :pray:

Chodzi o płytę, wybrałem dział płyty, jeżeli straszna lipa, to Wojtku nie kasuj, jak możesz. Wrzuć do OT jak da radę.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41381
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wifon, Przeboje na Trójkę

#2

Post autor: Wojtek »

KasparHauser pisze:Zwróciłem się o pomoc do pewnego Pana, którego niektórzy zapewne dobrze znają i za te dwa nagrania policzył sobie tyle pieniędzy
Analogowe Ucho i jego wesoła kompania znajomych bibliotekarzy, tfu, piratów? :)
KasparHauser pisze:(piractwo na 100%, jeszcze $ brać za to :doh: )
Na tym polega piractwo. Komercyjne rozpowszechnianie czegoś bez zgody właściciela praw autorskich/bez licencji :) Jest na to paragraf.
KasparHauser pisze:Chodzi o płytę, wybrałem dział płyty, jeżeli straszna lipa, to Wojtku nie kasuj, jak możesz. Wrzuć do OT jak da radę.
Przeniosłem do muzyki ;)


Myślę że lepiej będzie jeśli upolujesz ów płytę i zwrócisz się do jakiegoś dobrze zaopatrzonego forumowicza o pomoc w zgraniu materiału.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
KasparHauser
Posty: 586
Rejestracja: 01 lis 2012, 13:48
Gramofon: Nieinterere2000
Lokalizacja: Spoza linii świata

Re: Wifon, Przeboje na Trójkę

#3

Post autor: KasparHauser »

Wojtek pisze: Analogowe Ucho i jego wesoła kompania znajomych bibliotekarzy, tfu, piratów? :)
Dokładnie tak. :D
Chociaż ma tyle nicków, że trudno się połapać...
Wojtek pisze:
Myślę że lepiej będzie jeśli upolujesz ów płytę i zwrócisz się do jakiegoś dobrze zaopatrzonego forumowicza o pomoc w zgraniu materiału.
O tym samym pomyślałem.
Za te dwa nagrania (Bukiet myśli + Nie pytaj) zażyczył sobie 30zł (!!!). Za około 27 jest do kupienia ta płyta we Warszawie...

Ale to na pewno nie w tym miesiącu, ani następnym. :(
ODPOWIEDZ