ATN-20 do AT-13 ?

Źródła dźwięku
Gramofonik
Posty: 360
Rejestracja: 29 sie 2015, 16:56

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#31

Post autor: Gramofonik »

ale nasz :)
:lol:
Gramofonik
Posty: 360
Rejestracja: 29 sie 2015, 16:56

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#32

Post autor: Gramofonik »

Przed chwilą pozbyłem się zestawu używane body AT 13 i wamatowski zamiennik i jest najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, w tej chwili :)
Więc mogę szczerze napisać :)
Fatalna kombinacja, bardzo kiepsko to gra, bardzo. Omijać z daleka
artpaw5
Posty: 242
Rejestracja: 23 paź 2014, 19:54
Gramofon: Dual CS500 Dual 704
Lokalizacja: Dolna Saksonia Niemcy

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#33

Post autor: artpaw5 »

Gramofonik pisze:Przed chwilą pozbyłem się zestawu używane body AT 13 i wamatowski zamiennik i jest najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, w tej chwili :)
Więc mogę szczerze napisać :)
Fatalna kombinacja, bardzo kiepsko to gra, bardzo. Omijać z daleka
Czyli zgodnie z opisem w aukcji? :liar:
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#34

Post autor: kielek »

Gramofonik pisze:Przed chwilą pozbyłem się zestawu używane body AT 13 i wamatowski zamiennik i jest najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, w tej chwili :)
Więc mogę szczerze napisać :)
Fatalna kombinacja, bardzo kiepsko to gra, bardzo. Omijać z daleka
Szczyt chamstwa,buractwa i cwaniactwa made in Poland.Szkoda,że takie zacne forum w pewien sposób sankcjonuje takie postępowanie...
Gramofonik
Posty: 360
Rejestracja: 29 sie 2015, 16:56

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#35

Post autor: Gramofonik »

artpaw5 pisze:
Gramofonik pisze:Przed chwilą pozbyłem się zestawu używane body AT 13 i wamatowski zamiennik i jest najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, w tej chwili :)
Więc mogę szczerze napisać :)
Fatalna kombinacja, bardzo kiepsko to gra, bardzo. Omijać z daleka
Czyli zgodnie z opisem w aukcji? :liar:
Oczywiście opis, very good condition był zgodny z stanem faktycznym, tyle że ta kombinacja, głównie z powodu jakości wamatowskiego zamiennika to poziom wkładek za stówkę, albo i jeszcze gorzej bo np taka Dual dms 251e gra trochę lepiej. No ale, nie wiadomo co miał wcześniej nabywca z Siantiago w Chile, więc może się. Okazać że jemu będzie taki zestaw grał bardzo ładnie
Gramofonik
Posty: 360
Rejestracja: 29 sie 2015, 16:56

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#36

Post autor: Gramofonik »

kielek pisze:
Gramofonik pisze:Przed chwilą pozbyłem się zestawu używane body AT 13 i wamatowski zamiennik i jest najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem, w tej chwili :)
Więc mogę szczerze napisać :)
Fatalna kombinacja, bardzo kiepsko to gra, bardzo. Omijać z daleka
Szczyt chamstwa,buractwa i cwaniactwa made in Poland.Szkoda,że takie zacne forum w pewien sposób sankcjonuje takie postępowanie...
Miałem w opisie aukcji napisać, że gra to kiepsko bo zamiennik z Wamatu jest kiepski? Widziałeś gdzieś taką reklamę produktu?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41565
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#37

Post autor: Wojtek »

kielek pisze: Szkoda,że takie zacne forum w pewien sposób sankcjonuje takie postępowanie...
Nie, nie sankcjonuje, ale skoro mamy teraz niezbity dowód na jawne wprowadzanie ludzi w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, kolega Gramofonik właśnie zarobił na bana.

Przy okazji słowa/czyny Gramofonika tylko utwierdziły w fakcie, że to co o nim napisano na poprzednich stronach dobrze odzwierciedlało prawdziwą naturę tej osoby.

Innymi słowy, wyszedł Gramofonik z worka :morda:
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#38

Post autor: zbyszek1982 »

Myślę, że warto dodać, że pan Gramofonik występuje na Allegro pod nazwą 1971MalKow
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15134
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#39

Post autor: darkman »

kielek pisze: buractwa i cwaniactwa made in Poland
@kielek, jedynie ten powyższy cytat budzi moje wątpliwości.
Otóż buractwo i cwaniactwo nie mają narodowości, jako i pieniądze. Te i tamte są ponadnarodowe. Zwłaszcza pieniądzom jest wszystko jedno do kogo i jak trafiają.
W pozostałych aspektach masz absolutną rację. Absolut nie rządzi się żadnymi prawami, bo jest uniwersalny i skończony.
Napisałbym pewnie więcej ale decyzja Wojtka, nie pozwala mi na polemikę ze względu na absencję podmiotową. Nie kopię leżącego, bo musiałbym się też położyć dla równowagi sił, a nie chce mi się wstać z fotela.
zbyszek1982 pisze: Allegro pod nazwą 1971MalKow
Dzięki!
Awatar użytkownika
Ramirez
Posty: 1729
Rejestracja: 17 sty 2016, 14:21
Gramofon: Sony PS-4300

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#40

Post autor: Ramirez »

zbyszek1982 pisze: Myślę, że warto dodać, że pan Gramofonik występuje na Allegro pod nazwą 1971MalKow
A na ebay: kowa_mago
GreenGrass
Posty: 94
Rejestracja: 08 cze 2015, 01:00
Gramofon: EMT 928 TSD 15
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#41

Post autor: GreenGrass »

Jak to dobrze poczytać Was koledzy, zanim kliknie się coś na Alle... Właśnie ustrzegliście mnie przed kliknięciem na aukcję:
http://allegro.pl/audio-technica-13eax- ... ml#thumb/3 wyżej wspomnianego kolegi. Ciekaw jestem tylko co się kryje pod na pozór dość atrakcyjną ofertą.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41565
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#42

Post autor: Wojtek »

GreenGrass, dzięki za ostrzeżenie.

Problem w tym że... to nie stało nigdy obok Shibaty i pewnie dlatego Gramofonik ją sprzedaje ;)

Przypuszczam że kupił ją tutaj: http://www.ebay.fr/itm/DIAMANT-EVG-ELLI ... Sw--1WsEWI

Różnica w cenie również pasuje do Gramofonikowego stylu prowadzenia biznesu ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Gramofonik2
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2016, 13:21

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#43

Post autor: Gramofonik2 »

Wojtek pisze:GreenGrass, dzięki za ostrzeżenie.

Problem w tym że... to nie stało nigdy obok Shibaty i pewnie dlatego Gramofonik ją sprzedaje ;)
Przypuszczam że kupił ją tutaj: http://www.ebay.fr/itm/DIAMANT-EVG-ELLI ... Sw--1WsEWI
Różnica w cenie również pasuje do Gramofonikowego stylu prowadzenia biznesu ;)
Gdyby prowadził biznes w stylu jakim przypuszczasz, a nie prowadzę, to dawno poszedł bym z torbami

Policz sobie, nie potrzeba nawet do tego kalkulatora, wystarczy znajomość tabliczki mnożenia. Igła którą podejrzewasz ze kupiłem, kosztuje z wysyłką 64 Euro, co daje, plus minus, 240 złotych, sama igła, jak do tego dodać cenę zakupu samego body AT 13 - a jest w świetnym stanie, to lekko licząc, cena wychodzi około 300 złotych a bardziej prawdopodobne że 350 złotych. Przypominam, ze ów zestaw proponuję w cenie 250 złotych. Czy wobec tego, chcę dołożyć do interesu?
Nie, sprzedaję zestaw po cenie zakupu, gdyż ten jest mi zbędny, kupiłem go tylko do testów - takie mam ostatnio hobby - podobnie jak inne wkładki które sprzedaję, lub sprzedawał będę.

Skąd więc taka niska cena? Stąd że igłę kupiłem na wyprzedaży, na tyle tanio, ze mogę zaproponować również niską cenę

Tutaj można posłuchać jak taki zestaw gra:
http://stareplyty.blogspot.com/2016/08/shibata.html

Poniżej faktura zakupu:
IMG_20160820_0005.jpg

Pytanie brzmi, czy da się kupić igłę z szlifem Shibata, nową, w sensownej cenie?

Oczywiście że się da, wystarczy tylko poszukać, polecam uwadze mój poniższy wpis na blogu:

http://stareplyty.blogspot.com/2016/08/ ... onowa.html

Wszystko jest opisane, poza adresem gdzie kupić stosowne body, tego już trzeba poszukać sobie samemu :)

Swoją drogą, ów sklep oferuje jeszcze inne igły z szlifem Shibata, w rozsądnych cenach, tyle, że chwilowo nie mają na stanie, albo trudno będzie kupić body w sensownej cenie.

polecam się uwadze
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41565
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#44

Post autor: Wojtek »

Uderz w stół, a nożyce się odezwą... :morda:
Gramofonik2 pisze: Gdyby prowadził biznes w stylu jakim przypuszczasz, a nie prowadzę, to dawno poszedł bym z torbami
Twój biznes jest znany nam z tego, że jako sprzedawca chowasz honor do kieszeni, bez skrupułów.
Gramofonik2 pisze: Nie, sprzedaję zestaw po cenie zakup
A w to już chyba nikt kto Ciebie choć trochę zna nie uwierzy.
Zresztą, gdyby tak rzeczywiście było to byś tak pieczołowicie nie ocenzurował faktury :D

Leci drugi ban.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
GreenGrass
Posty: 94
Rejestracja: 08 cze 2015, 01:00
Gramofon: EMT 928 TSD 15
Lokalizacja: Warszawa

Re: ATN-20 do AT-13 ?

#45

Post autor: GreenGrass »

W zasadzie ten post powinien zmienić temat na "1971MalKow", jako, że stał się on głównym, choć niezbyt ciekawym tematem dyskusji. Już myślałem, że to zamyka sprawę, ale nasz bohater znów zabłysnął na Allegro pisząc o gramofonie SABA PSP 910, który oferuje za 850 PLN "Gramofon SABA PSP 910, najwyższy model tego producenta z roku 1978. Produkcja w całości japońska." Ciekaw jestem, co by ten gość napisał mając do sprzedania trzy modele SABA: PSP 910, PSP 248 i PSP 350.
Pewnie we wszystkich ofertach umieściłby ten sam tekst, że to "najwyższy model".
http://allegro.pl/gramofon-saba-psp-910 ... 04709.html
Dołączam jpg, bo aukcje "spadają" i po kilku dniach nie można ich obejrzeć.
SABA PSP 910 MalKow.jpg
Druga fotka traktuje o "japońskości" tego gramofonu i pochodzi z raczej poważnego serwisu "Radiomuseum".
SABA PSP 910 radiomuseum.jpg
Oczywiście podzespoły są japońskie, ale japońskie podzespoły są w niemal każdym poważniejszym sprzęcie grającym na tej planecie. To tyle o naszym koledze "gramofonik" vel "1971MalKow".
ODPOWIEDZ