AT-95 EBL?

Źródła dźwięku
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
medpak
Posty: 27
Rejestracja: 10 lut 2012, 22:13
Lokalizacja: Wrocław

AT-95 EBL?

#1

Post autor: medpak »

Witam,dzisiaj zakończyła żywot igła do mojej AT-95 (zdzierżyła 6 miesięcy-słucham dużo)wkładeczka była z Wamatu.Zastanowiło mnie po zwiadzie nat. nowej sztuki oznaczenie wkładki i igły.W Wamacie to AT-95E i igła orginał(bo mają też tańszy zamiennik)ATN-95. A w Muzyczny.PL to AT-95 EBL i ATN-95E- właśnie to EBL mnie zaintrygowało,wiecie może czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi wkładkami ? :think:
Awatar użytkownika
medpak
Posty: 27
Rejestracja: 10 lut 2012, 22:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: AT-95 zdechnięta igła.

#2

Post autor: medpak »

Sorry zamieściłem post nie w tym dziale :shhh:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41625
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

AT-95 zdechnięta igła, oznaczenia?

#3

Post autor: Wojtek »

medpak pisze:Sorry zamieściłem post nie w tym dziale :shhh:
Spoko, przeniesione.
medpak pisze:właśnie to EBL mnie zaintrygowało,wiecie może czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi wkładkami ? :think:
Technicznie żadna. Oznaczenie EBL najprawdopodobniej trafia na wkładki sprzedawane hurtowo przez Audio Technicę (czyli takie golasy, bez dodatków z jakimi normalnie przychodzi półkowa wersja AT-95E czy też np. z tańszym opakowaniem).

Po co kupować nową taką samą wkładkę skoro można kupić samą igłę?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
medpak
Posty: 27
Rejestracja: 10 lut 2012, 22:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: AT-95 zdechnięta igła, oznaczenia?

#4

Post autor: medpak »

Właśnie kupię samą igłę w Muzycznum.pl, jest na miejscu ,odpada koszt przesyłki i na pewno to orginał.Dzięki za rozwianie wątpliwości :violin:
Awatar użytkownika
medpak
Posty: 27
Rejestracja: 10 lut 2012, 22:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: AT-95 EBL?

#5

Post autor: medpak »

Igła kupiona i założona ,gra ślicznie :mrgreen: i wiecie co, jest lepsza od tej z Wamatu ,minimalnie ale da to się wyrażnie usłyszeć.Czyżby różne serie ? Przy okazji AT pakuje teraz wkładeczki At-95 w takie śmieszne papierowe tacki wygląda to tandetnie i morze odstraszyć początkujących,a igła w klasycznym plastikowym pudełeczku.O mały włos a kupił bym AT-120 E/T to ta starsza i lepsza wersja 120-stki ale funduszy brakło :? :violin:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41625
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

AT-95 EBL?

#6

Post autor: Wojtek »

medpak pisze: i wiecie co, jest lepsza od tej z Wamatu ,minimalnie ale da to się wyrażnie usłyszeć.Czyżby różne serie ?
Myślę, że to tylko takie wrażenie. Różnica między zużytą, a nową igłą.
medpak pisze:Przy okazji AT pakuje teraz wkładeczki At-95 w takie śmieszne papierowe tacki wygląda to tandetnie i morze odstraszyć początkujących
Nie zrozumiałeś tego co Tobie napisałem wcześniej? Tak właśnie pakowane są wkładki w wydaniu hurtowym.
Wersja sklepowa jest droższa, bo ma ładniejsze opakowanie, itd.
Coś za coś.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ