At13eav brumienie

Źródła dźwięku
furgon
Posty: 103
Rejestracja: 08 gru 2022, 11:05

Re: At13eav brumienie

#16

Post autor: furgon »

darkman pisze:
21 kwie 2024, 11:32
furgon pisze:
20 kwie 2024, 10:01
Nawet za 400zl, bo tyle zapłaciłem za nową?
No kupa po prostu. Dajże sobie powiedzieć i nie upieraj się, bo kupiłeś. Odeślij i tyle.
Na pewno nie chcemy źle dla Ciebie ale wiesz klepanie po pleckach to nie ten dział. Szkoda pieniędzy. Fajne generatory pojawiają się na giełdzie i tak kombinuj - potem dobra igła do tego i masz wypas.
Swoją drogą jest jakaś zdumiewająca magia w tych AT95, że ludzie toto kupują i jeszcze chwalą swój wybór. Kompletnie tego nie jestem w stanie zrozumieć. Kiedyś toto kosztowało poniżej stówy (mam nawet rachunek, bo z 10 lat temu nabyłem wersję "e" jako zamiennik Mf-100 do pawlaczowej Unitry, a w tym wypadku b.fajny szlif akurat "nie gra" i tyle.
Dziękuję. Rozumiem, tylko pewnie nabywam doświadczeń podobnie jak Wy. Te 400 zł wydawało mi się przyzwoitą ceną. Nawet żeby sprawdzić i ewentualnie odsprzedać. Mam też 2m Red, której też nie powinienem kupić 😁 No i adc MK3 do której czekam na igłę z usa. Chciałem posłuchać czegoś nowego żeby wyrobić sobie podgląd. Staram się popełniać błędy nie bolące bardzo finansowo 😉
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15177
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: At13eav brumienie

#17

Post autor: darkman »

furgon pisze:
21 kwie 2024, 12:28
Mam też 2m Red, której też nie powinienem kupić 😁 N
No jeśli kupujesz dla kolegów to masz problem z kolegami :) . Jeśli się Tobie podoba i masz świadomość, że nie gra naturalnym brzmieniem, to w czym problem? Było się doinformować i kupić oczko wyżej, ale nie można mieć wszystkiego. Całkiem spoko jest i wielu osobom się podoba. U nas na forum nie podoba się nawet tym, którzy jej nigdy nie słyszeli. Taki świat. Tym bym się nie przejmował. Masz to i git. Też kiedyś miałem i z założeniem jw, całkiem fajnie się słuchało. Mnie tam podbarwienie nie "biere", no ale jak coś to mam jeszcze inne wkładki "dla kolegów".
Nie daj się zapędzić w ślepy zaułek, ale tym razem wybrałeś po prostu po amatorsku, bo to podstawczak niskich lotów.
No ale uczymy się na błędach. Powiedziałbym Tobie na jaką kwotę popełniłem błędów audio, ale boję się policzyć :lol:
Natomiast wiesz.. po 2M kupić AT 95 z oczekiwaniem progresu, to przegiąłeś :D
ODPOWIEDZ