Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

Źródła dźwięku
jacM
Posty: 13
Rejestracja: 08 gru 2017, 21:50
Gramofon: Pioneer PL 740

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#16

Post autor: jacM »

Wojtek pisze:
10 gru 2017, 13:00
To wkładka pod T4P, a nie pod mocowanie 1/2'' jak w Twoim Pioneerze, ale z tego co pamiętam sprzedawana jest w komplecie ze stosownym adapterem.

Ja trochę nie rozumiem czemu robisz takie samodzielne ruchy, nie pytając się o zdanie, kiedy sam przyznajesz że guzik wiesz w temacie :)Nie. 311 stoi wyżej generalnie, ale nie "nieco".
No wlasnie dlatego wzialem bo ten adapter tam jest. W 100% zgadzam sie z Toba ze guzik wiem o temacie :? aczkolwiek jako ze wkladka stoi wyzej niz 95 to pomyslalem sobie bedzie git, a tak bardziej wglebiajac sie w temat to mialem tylko 30 min na decyzje w opcji dostawy na dzisiaj i musialem szybko decydowac bo ....... nie lubie czekac.
Tak off-topic(owo) to faktycznie Polskie prawo daje mozliwosc zwrotu towaru zakupionego przez Internet w ciagu 14 dni, jednak czesto sprzedawcy wprowadzaja swoje modyfikacje jak np. kupon kwotowy zamiast zwrotu pieniedzy do wykorzystania tylko w danym sklepie itp... oczywiscie jest to jawne zlamanie przepisow ale czy ktos kupujac przedmiot za 200-300 zlotych bedzie pozniej dochodzil swoich praw przed sadem? Zadke przypadki i dlatego wolna-amerykanka sie pleni.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41621
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#17

Post autor: Wojtek »

jacM pisze:
10 gru 2017, 14:02
jednak czesto sprzedawcy wprowadzaja swoje modyfikacje jak np. kupon kwotowy zamiast zwrotu pieniedzy do wykorzystania tylko w danym sklepie itp... oczywiscie jest to jawne zlamanie przepisow ale czy ktos kupujac przedmiot za 200-300 zlotych bedzie pozniej dochodzil swoich praw przed sadem?
Chyba zapomniałeś o czymś takim jak UOKiK.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
jacM
Posty: 13
Rejestracja: 08 gru 2017, 21:50
Gramofon: Pioneer PL 740

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#18

Post autor: jacM »

Z ostatniej chwili..
W Londynie wczoraj spadl snieg, tak z 20 cm jednak jako ze jest to zdarzenie niecodzienne - ostatni sniego notowano tu w zimie 2009-2010 zatem wszystko stanelo i moj dostawca z Amazona rowniez...
Przesylka doszla dzisiaj, wkladka zostala zmontowana i niestety .... teraz wspolczuje sasiadom, do tej pory byli katowani SPOTIFY-em, od dzisiaj zaczna byc katowani jeszcze muzyka z gramfonu. Dzwiek jest poprostu ...... taki jak byc powinien :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i to jest wpis szczesliwego czlowieka :D
Na marginesie ciekawe jest to ze stara wkladka grala tak ze jak wylaczylem wzmacniacz to ona dalej swiegolila i to dosc glosno, tej natomiast nie slysze.
Reasumujac, dziekuje wszystkim za fachowa i owocna pomoc i w zasadzie temat mozna zamknac. :violin:
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15176
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#19

Post autor: darkman »

jacM pisze:
11 gru 2017, 23:21
i w zasadzie temat można zamknąć.
Nie ma takiej zasady na forum. :lol: To nie McDonald.
jacM
Posty: 13
Rejestracja: 08 gru 2017, 21:50
Gramofon: Pioneer PL 740

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#20

Post autor: jacM »

darkman pisze:
12 gru 2017, 09:53
Nie ma takiej zasady na forum. To nie McDonald.
Niestety nie jestem czestym gosciem tych szacownych "restauracji" dlatego tez pierwsze slysze ze cos tam mozna zamknac (temat) :o
Aczkolwiek, jak zdarzylem wyczytac w regulaminie forum:
Co to są zamknięte tematy?Zamknięte tematy są to tematy, w których użytkownicy nie mogą zamieszczać odpowiedzi, a wszystkie zawarte w nich ankiety zostały automatycznie zakończone w momencie zamykania tematu. Tematy mogą być zamykane z wielu powodów i robią to moderatorzy forum lub administratorzy witryny. Zależnie od uprawnień nadanych przez administratora witryny użytkownik może mieć możliwość zamykania swoich tematów.
Skoro wiec zalozylem temat I temat zostal rozwiazany, to poprzez podstawa analize watkow myslalem ze mozna go zamknac, jezeli jednak dycyzja Moderatorow bedzie go trzymac dalej, feel free ;-)
Dla mnie najwazniejsze jest ze dzieki merytorycznej pomocy kilku osob problem rozwiazalem - za co tez stosownie podziekowalem.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15176
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#21

Post autor: darkman »

jacM pisze:
12 gru 2017, 16:42
Niestety nie jestem czestym gosciem tych szacownych "restauracji" dlatego tez pierwsze slysze ze cos tam mozna zamknac
Co komu do domu jak chałupa nie jego? Hę?
jacM pisze:
12 gru 2017, 16:42
robią to moderatorzy forum lub administratorzy witryny
Długa droga przed Tobą by uzyskać takie uprawnienia. Osobiście słabo to widzę, bo i słabo zaczynasz. Tylko byłego zaś leadera pewnej niechlubnej partii poznać po tym jak kończy.
jacM pisze:
12 gru 2017, 16:42
myslalem ze mozna go zamknac
Nie idź tą drogą. Myślenie może szkodzić. Chodź zwykle tak nie jest i piszę to z sympatią, bo to chlubna cecha. Zwłaszcza tutaj w wielorakich tematach.
jacM pisze:
12 gru 2017, 16:42
jezeli jednak dycyzja Moderatorow bedzie go trzymac dalej
Nie masz na to żadnego wpływu. Tematy techniczne zwykle pozostają otwarte na potrzeby innych użytkowników.
W 'McDonaldzie' chodziło o nastawienie konsumpcyjne. Smutna cecha większości dzisiejszego społeczeństwa.
Tu wzmiankowane 'myślenie' wystąpiło o kolegi nieco słabiej. Rzekłbym nawet w ogóle.

Witamy na forum :D Jest fajne i trochę inne niż inne :mrgreen: Mało tu hejtu i napierdalanek. Jeśli to tylko świeżakom się przytrafia. Na prawdę. Nie idź tą drogą. Jest zgubna.

Bonus:
* - gwiazdka darkmana za czytanie regulaminów! Do niczego się nie przydaje, ale jest. Bo jest.
Helloł, jest i druga:
** - za "Cześć" w wątku powitalnym. Zwykle tu goście wpadają z Witam, a to akurat My tu witamy. :roll:
No to teraz i Ty Kolego jacM@ możesz witać.. nie potrzeba do tego regulaminu ani uprawnień moderatora, bowiem wpisałeś się w społeczność forumową. Słabo, bo słabo ale nobody`s perfect.
jacM
Posty: 13
Rejestracja: 08 gru 2017, 21:50
Gramofon: Pioneer PL 740

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#22

Post autor: jacM »

darkaman, raczej tego unikam poniewaz uwazam ze utarczki slowne sa ponizej pewnego poziomu do ktorego nie staram sie znizyc, z przykroscia musze jenak stwierdzic ze odczuwam silna potrzebe odpowiedzi na Twoj post - bardzo niskie uczucie, jednak biorac pod uwage szybkosc Twojej odpowiedzi, widze ze nie jestem w tym osamotniony.
Czytajac Twoje posty, a szczegolnie dzisiejszy z rana: "poza tym to jakiś jestem wq.. dziś, "jak z rana komuś nie przyp.. to potem cały dzień mam zmarnowany" widze ze biegasz sobie po forum i sam sobie przeczysz kiedy mowisz:
darkman pisze:
12 gru 2017, 17:54
Mało tu hejtu i napierdalanek
podnosisz statystyke.
Jednak przechodzac do szczegolow:
darkman pisze:
12 gru 2017, 17:54
Długa droga przed Tobą by uzyskać takie uprawnienia. Osobiście słabo to widzę, bo i słabo zaczynasz.
Nie postrzegaj innych przez pryzmat wlasnego myslenia/postepowania. Zakladam ze dla niektorych ilosc postow - nawet niemerytorycznych, ma na celu osiagniecia pulapu moderatora, tu musze Cie nieco rozczarowac, wole czytac niz pisac, dlatego tez raczej nie osiagne zaszczytnego licznika ponad 5500 postow, poniewaz ...... uwazam ze jezeli nie ma sie nic do powiedzenia, to lepiej nie mowic. Przypomnij sobie stare przyslowie o zlocie, srebrze i milczeniu - czasem sie przydaje bardziej niz zasmiecanie forum glupimi uwagami tylko dla tego ze sie wstalo lewa noga (poniewaz zakladam ze jest to przjsciowy zly chumor a nie kompleksy).
darkman pisze:
12 gru 2017, 17:54
Nie masz na to żadnego wpływu. Tematy techniczne zwykle pozostają otwarte na potrzeby innych użytkowników.
To jest cenna uwaga o ktorej nie wiedzialem - przyda sie na przyszlosc.
darkman pisze:
12 gru 2017, 17:54
eśli to tylko świeżakom się przytrafia. Na prawdę. Nie idź tą drogą. Jest zgubna.
Zadko mi sie zdarza ze lekko wkur.. -zdenerowoany czyims tekstem, mimo wszystko sie smieje, a ten tekts o swierzaku mnie rozbawil (wybacz ale po prawie 30 latach babrania sie w IT mam do tego prawo).
Kwestii "Bonusow" nie komentuje, moje poczucie humoru sie juz skonczylo a to jest wg mnie nieco zalosne, poza komentarzem odnosnie "Witam" - ktorego nie uzylem, kwestia kultury osobistej tak czesto zanikajacej w dobie Internetu i w Internecie.
Tak wiec kolego Darkman, jak to mowia cios za cios. Zakladam ze na riposte dlugo czekac nie bede, jednak tu mam prosbe "swierzaka" do "starego forumowego wygi", przeniesmy dalsza konwersacje na tak zwane wiadomosci prywatne, zeby raz nie zasmiecac durnotami tego fajnego forum a dwa ze jezeli mamy sie obrzucac blotem to lepiej zrobmy to w 4oczy - mniejsza zenada przed ogolem.
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4008
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#23

Post autor: chudy_b »

jacM pisze:
12 gru 2017, 19:44
Zadko mi sie zdarza ze lekko wkur.. -zdenerowoany czyims tekstem
Wyluzuj. Pobędziesz tu trochę, to sie dowiesz, że darkman to swój chłop. Krzywdy nie robi, przewaznie wprost przeciwnie. A że trochę literat amator, to trzeba przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza. :D :D :D

P.S. Zaraz ja oberwę :twisted:
jacM
Posty: 13
Rejestracja: 08 gru 2017, 21:50
Gramofon: Pioneer PL 740

Re: Pioneer PL-740 dziwny dzwiek. Prosba o pomoc.

#24

Post autor: jacM »

Dzieki, jak to mowil Max w Seksmisji: ".... a bo ponioslo mnie ...."

Jednak masz racje, trzeba wyluzowac - najwazniejsze ze sprzet ladnie gra :violin:
PIWO DLA WSZYSTKICH!
ODPOWIEDZ