INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

Kosmiczne talerze z ramionami
ODPOWIEDZ
dante231
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2016, 15:32

INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#1

Post autor: dante231 »

Witam,

otrzymałem jakiś czas temu gramofon Audio-Technika AT-LP1240USB, lecz w trakcie przeprowadzki zaginęła mi gdzieś instrukcja obsługi w języku polskim. I tutaj mam Wielką Prośbę, może ktoś z Was mógł by mi przesłać na maila skan instrukcji. Będę Bardzo Wdzięczny.

Pozdrawiam

Artur
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Re: INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#2

Post autor: kielek »

Z angielskim to nie ma problemu bo jest tego pełno,ale po polsku to wątpię. Nie przypominam sobie,by ktoś z userów miał taki gramofon. Poza tym to po co Ci tak w ogóle instrukcja?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41519
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#3

Post autor: Wojtek »

Nie lepiej skierować to pytanie w stronę polskiego dystrybutora? Bodajże Konsbud Audio? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
dante231
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2016, 15:32

Re: INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#4

Post autor: dante231 »

Witam Cię na forum. Tak naprawdę to ten gramofon poleżał trochę w pudełku i niedawno go wyciągnąłem ponownie z opakowania po przeprowadzce. Chciałbym mieć jednak ją w komplecie ze sprzętem, bo czasami się przydaje, tym bardziej, że nie mam jeszcze takiego doświadczenia z gramofonem.

A Ty może też jesteś szczęśliwym posiadaczem :) AT1240,a i jeszcze wielkie dzięki za tak szybki odzew na mój post.
dante231
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2016, 15:32

Re: INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#5

Post autor: dante231 »

Cześć Wojtku,

dzwoniłem dzisiaj do Konsbudu i odesłał mnie do Audio-Klanu, bo to oni mają więcej gramofonów w ofercie niż Konsbud, ale pan z serwisu w Audio-Klanie był tak nieuprzejmy, że mi się odechciało rozmawiać z tym człowiekiem, Dodatkowo zażądał paragonu, a ja go nie mam bo mi zaginął z całą dokumentacją, a Ten kuzyn od którego dostałem sprzęt nie mieszka teraz w Polsce, a ładnych parę tyś. kilometrów od Polski, a nie pamięta jaki to był sklep w Warszawie. Pan kazał mi udać się do sklepu i tam spytać o instrukcję, tylko jest małe ale tak jak pisałem.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41519
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#6

Post autor: Wojtek »

Widocznie trafiłeś na jakiegoś buraka, co robi łaskę by przesłać klientowi PDF. Typowa spychologia.
Koń by się uśmiał, że musisz udowadniać że kupiłeś ten sprzęt i jeszcze szukać sklepu w którym został zakupiony by uzyskać tego typu informację.

Napisz może maila do audioklan@audioklan.com.pl
Jak nie odpowiedzą to najwyżej zrobi się wrzawę na forum i social media ;)

Do samej Audio Technici nie ma co się zgłaszać, bo należy przypuszczać że to właśnie dystrybutor przygotował instrukcję obsługi po polsku.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
dante231
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2016, 15:32

Re: INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#7

Post autor: dante231 »

Do Audioklanu dzwoniłem i też nie mają, a sami odesłali mnie do Konsbudu, a jak było to już pisałem. Kupowałem różne rzeczy przez internet w USA i GB, ale z takim podejściem jak u Nas w Polsce, to się nigdy nie spotkałem. Nawet reklamacje załatwiałem przez maila, a kasę miałem już po 2 dniach na karcie. Wystarczyło przesłać zdjęcie do sklepu i wierzą Ci na słowo, bo wiedzą, że klient wróci do nich. Kultury obsługi to Te nasze sklepy musza się jeszcze dużo nauczyć.
Awatar użytkownika
motown
Posty: 766
Rejestracja: 31 sie 2011, 20:07

Re: INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#8

Post autor: motown »

Mogę przetłumaczyć ten angielski manual ;] - http://eu.audio-technica.com/resources/ ... al_Eng.pdf

A masz z czymś konkretnym problem? Zasadniczo ten gramofon obsługuje się jak każdy inny. Wystarczy ogarnąć podstawowe informacje tu na forum.

btw, mam bardzo podobny gramofon więc służę poradą ;]
Pay for that motherfucker record

The Motown Sound™
dante231
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2016, 15:32

Re: INSTRUKCJA AT-LP1240USB - Prośba o POMOC

#9

Post autor: dante231 »

Dzięki Motown, skorzystam z zaoferowanej pomocy. Jak będę miał problem to się odezwę z prośba o pomoc. jeszcze raz serdeczne Wielkie Dzięki. :)
ODPOWIEDZ